Ędward Ącki

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Pan Ędward już trenuje występy za mównicą sejmową ..
...i cynicznie manipuluje w celu uzyskania aplauzu dla swojej partii

Ędward Ącki - podstępny polityk medialny, działający w czasach IV RP, członek kanapowej Partii ĘĄ, mieniący się być przyszłym zbawcą naszej Ojczyzny. Jak wszyscy wiedzą, partia ta ma zamiar przejąć władzę w celu przekształcenia IV RP w IV i pół RP, na co wiodące siły narodu wolskiego nigdy nie powinny pozwolić.

Według niektórych źródeł, inspirowanych zapewne przez wrogów narodu, Ędward Ącki jest klonem znanego błazna telewizyjnego Szymona Majewskiego, co jest oczywistym kłamstwem, ponieważ jak na razie nie udało się sklonować człowieka, a jedynie mniejsze zwierzęta.

Cyniczny ten liberał posługuje się w swych wystąpieniach niesłychaną agresją i próbuje zniszczyć kanon nowomowy, stosując esbeckie praktyki nabyte podczas szkoleń organizowanych przez Donaldu Tusku dla kolejnych agentów działających na szkodę Braci Mniejszych Zjawiska biologicznego.

Oto historyczne przemówienie Ędwarda:

    Tu stoję Ja, gdzie stał ktoś kiedyś
    Nie pamiętam kto
    A Wy stoicie tam,
    gdzie stałem Ja kiedyś,
    jak byłem tam.

Zgodnie z uzyskanymi przez nas informacjami nie jest to prawda. Ędward Ącki jest agentem KGB, a więc tylko pośrednio ma powiązanie z Donaldu Tusku i Wehrmachtem, ale jest - zdaniem najmądrzejszego z najmądrzejszych - bardziej niebezpieczny od wszystkich pozostałych.

Według opinii rządowych analityków powinien on zostać - po 21 października - zlikwidowany. Sam Ędward twierdzi, że jego partia nie została zarejestrowana przez niezwykły zbieg okoliczności - miesiąc przed wyborami została usunięta linia PKP, którą miał pojechać by zarejestrować partię.

Patrz też

Linki zewnętrzne