Annan Koffan

Z Muzeum IV RP
Wersja z dnia 08:59, 13 mar 2018 autorstwa Cruiser21 (dyskusja | edycje) (Patrz też)

(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Annan Koffan - tajemniczy przyjaciel i współpracownik posłanki Renaty Beger. Jego istnienie zostało ujawnione podczas jednej z dyskusji telewizyjnych, w których udział brała wspomniana posłanka.

Czy coś łączy Kofiego Annana z Annanem Koffanem?

Związki z Kofim Annanem

Nadal nie zostały wyjaśnione jego powiązania z Sekretarzem Generalnym ONZ, Kofim Annanem. W trakcie długiego i zawikłanego śledztwa prowadzonego przez komisarza Borewicza pojawiły się przesłanki, jakoby tajemniczy Koffan był pseudonimem operacyjnym Kofiego Annana. Nigdy jednak nie udało się potwierdzić tej tezy.

Co wiedział wódz?

Wódz naczelny Samoobrony, partii do której należy posłanka Beger, Andrzej vel Endrju Lepper odciął się od wszelkich komentarzy w tej sprawie. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, iż miał on pewne informacje na ten temat, lecz zasłaniał się tajemnicą partyjną oraz ciężkim urazem, odniesionym w wyniku niezałożenia krawata Samoobrony podczas jednej z sesji w warszawskim solarium "Duck & Pussy".

Wściekłe ataki wrogich mediów

Ujawnienie istnienia Annana Koffana stało się pretekstem do bezprecedensowego, zajadłego ataku wrogich mediów zarówno na jeden z filarów odnowy moralnej IV RP jakim była Renata Beger oraz świeżo ujawnionego jej tajemnego współpracownika.

Atak ten był podstępny i przeprowadzony zapewne na podstawie obserwacji innych, wściekle atakujących inne filary IV RP wrogich mediów. W sposób niesłychany przerobiono piosenkę, którą śpiewał Afric Simone Hafanana na tandetny, bulwersujący i obelżywy paszkwil. W zmanipulowanym na niespotykaną skalę utworze zawiera się cała prawda obnażająca metody działania mediów, w których należny wstydzić się pracować.

Prawdopodobnie ówczesna Rzecznik Praw Dziecka rozważała wystosowanie kolejnego doniosłego w swej wymowie listu w obronie filarów IV RP, ale najpewniej wszystkie brudnopisy zostały zniszczone, co tylko może potwierdzać, że istniały.

Patrz też

Linki zewnętrzne