Asertywność

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Asertywność - immanentna i wyjątkowo rozwinięta cecha charakteru Antoniego Macierewicza - najnormalniejszego polityka Wolski, ministra likwidatora WSI, nieformalnego generała armii antyukładowej, awansowanego za zasługi na polu walki z III RP 25.09.2010 do rangi instytucji.

Próba egzegezy kontekstowej

Asertywność w III RP

W psychologii III RP termin oznaczający posiadanie i wyrażanie własnego zdania oraz bezpośrednie wyrażanie emocji i postaw w granicach nienaruszających praw i psychicznego terytorium innych osób oraz własnych, bez zachowań agresywnych, a także obrona własnych praw w sytuacjach społecznych.

Asertywność to:

Osoba asertywna ma jasno określony cel i potrafi kontrolować własne emocje, nie poddaje się zbyt łatwo manipulacjom i naciskom emocjonalnym innych osób.

Asertywność w IV RP

W psychologii IV RP termin oznaczający posiadanie i wyrażanie zdania prezesa-premiera-prawie-prezydenta Jarosława Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego oraz bezpośrednie wyrażanie emocji i postaw w granicach nienaruszających praw i psychicznego terytorium innych odnowicieli oraz własnych, bez zachowań agresywnych wobec innych odnowicieli, a także obrona własnych praw w sytuacjach społecznych.

Asertywność to:

Osoba asertywna ma jasno określony przez prezesa-premiera-prawie-prezydenta Jarosława Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego cel i potrafi kontrolować własne emocje, nie poddaje się zbyt łatwo manipulacjom i naciskom emocjonalnym żadnych wrogów narodu.

Patrz też

Linki zewnętrzne