Cykliści

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Cykliści - grupa ludzi poruszających się za pomocą rowerów. Knują przeciw IV RP, PiS, megamocnemu rzadowi asystentki Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego oraz przeciw samemu Naszemu Umiłowanemu Przywódcy, Nowemu Zbawicielowi Wolski, niezłomnemu i charyzmatycznemu, przypadkowo niedointernowanemu, Cudownie Ocalonemu Prezesowi-Premierowi-prawie Prezydentowi Jarosławowi (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionemu-Kaczyńskiemu razem z Żydami, ekologami, wegetarianami i masonami. Choć ich udział w zbrodniczym spisku nie jest udowodniony, to wszyscy dokładnie wiemy, że "wszystkiemu winniŻydzi, masoni i cykliści", a brak dowodów, potwierdzających to stwierdzenie, już sam w sobie jest "porażającym dowodem" ich wrogiej działalności.

Ze względu na związki cyklistów z rowerami, większość z nich najprawdopodobniej jest orientacji homoseksualnej (dla czytelników wywodzących się z Ciemnego Ludu wyjaśniamy, iż są to pedały)

Prawdziwy wkład cyklistów w budowę IV RP

Akcje cyklistów wymierzone w naród wolski

Niebywała wrogość cyklistów w wersji moto objawiła się w pełni 18.07.2007, gdy w Alejach Ujazdowskich w Warszawie, rządowa lancia wioząca na posiedzenie rządu ministra Jacka Kościelniaka, została pod Kancelarią Premiera zaatakowana przez moto-cyklistę. Kierowca lancii starał się uniknąć zderzenia poprzez jazdę z dużą prędkością, jednak moto-cyklista-terrorysta-samobójca próbując upozorować winę auta rządowego atakował tak skutecznie, że znalazł się w szpitalu.

Patrz też

Linki zewnętrzne