Dudorynka

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Dudorynka - telewizyjne orędzie drugiego najlepszego w dziejach Wolski prezydenta - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - Andrzeja Dudy (pseudonim sceniczny: "Maliniak") - niezłomnego, dlatego dobrze stojącego, obrońcy dobrej zmiany do narodu, emitowane zwykle w TVP1 po wieczornych wiadomościach. W swoich wystąpieniach drugi najlepszy w dziejach Wolski prezydent - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - Andrzej Duda (pseudonim sceniczny "Maliniak") - niezłomny, dlatego dobrze stojący, obrońca dobrej zmiany komentuje ważne dla kraju wydarzenia, demaskuje określone siły, wywołujące afery rządowe oraz prowadzi dialog ze społeczeństwem.

Rok 2016

Dudorynka 09.07.2016 - błyskotliwa wykładnia ochrzanu jaki dostał podczas konferencji prasowej z okazji szczytu RATO w Warszawie od Baracka Obamy 08.07.2016Amerykański opiniotwórczy dziennik "Washington Post" w artykule "Obama w piątek ochrzanił polską demokrację" napisał:

"Financial Times" napisał o kulisach wypowiedzi Baracka Obamy o Wolsce. Według gazety była sekretarz stanu USA Madeleine Albright, po swoich spotkaniach m.in. z KOD, ostatecznie przekonała doradców prezydenta USA do krytyki polskiego rządu. Powołując się na osobę z otoczenia drugiego najlepszego w dziejach Wolski prezydenta - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - Andrzeja Dudy (pseudonim sceniczny: "Maliniak") - niezłomnego, dlatego dobrze stojącego, obrońcy dobrej zmiany, dziennikarz Henry Foy pisze, że nie sam temat, lecz ostrość krytyki była zaskoczeniem.

Patrz też

Linki zewnętrzne