Dywan

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Tutaj znajdują się dowody na istnienie patologii III RP
Walki tych buldogów toczą się pod platformerskimi dywanami

Definicja i charakterystyka artefaktu

Dywan (właśc.: platformerski dywan) - miejsce, pod które zamiatane są porażające fakty potwierdzające zbrodniczą działalności szarej sieci, w celu ukrycia ich przed karzącą ręką sprawiedliwości, reprezentowaną przez ministra Ziobrę.

Zastosowania dywanu w złej sprawie

Dla odwrócenia uwagi społeczeństwa od ukrywanych pod dywanem dowodów oraz wyrobienia w Wolakach fałszywych skojarzeń i określonych konotacji słowa "dywan", niejaki Ryszard Kalisz bezczelnie insynuował, że pod dywanem w PiSowskim rządzie mają miejsce walki buldogów. Obrzydliwa ta manipulacja w założeniu sugerować miała rzekome istnienie konfliktu szlachetnego pana ministra Ziobry z jednym z czołowych przedstawicieli Układu, Januszem Kaczmarkiem.

Na szczęście, dzięki odwadze wybitnego europosła Ruchu Oporu Richarda Henry'ego Czarneckiego, na jaw wyszedł kolejny przykład zastosowania dywanu w niesłusznej sprawie, który został błyskotliwie ujawniony przez pana europosła w dniu 01.02.2010 w rozmowie z Krzysztofem Grzesiowskim w audycji "Sygnały Dnia" na antenie Polskiego Radia:

Walki buldogów błyskotliwie zaobserwowane przez wybitnego specjalistę od spodnich części dywanów mają charakter długotrwały, o czym pan Richard Henry Czarnecki systematycznie informuje społeczeństwo, przekazując mu kolejne wyniki swych wielomiesięcznych skrupulatnych i błyskotliwych badań:

  1. "Ta przyjaźń jest coraz bardziej szorstka, walka buldogów pod dywanem PO trwa" - na antenie w TVN 24 (07.01.2011)
  2. "W partii rządzącej obserwujemy nieustającą walkę buldogów pod dywanem" - w wywiadzie dla portalu onet.pl (08.02.2011)

Perfekcyjne zastosowania dywanu w słusznej sprawie

Modelowe przykłady stosowania dywanu w celu okazania szacunku najważniejszym osobistościom

Patrz też