Warszawska hołota

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Liberalni bogacze dorabiają się kosztem biednych - szefowa hołoty złapana w garkuchni dla ubogich na gorącym uczynku wyżerania posiłku bezdomnym

Warszawska hołota - termin nowomowy, określający wrogą, potężną formację stojącą na czele Potężnego Frontu.

W. h. to elitarna część łże-elit, można powiedzieć łże-łże-elita, wywodząca się z miasta, na którego czele stoi fałszywa prezydent-uzurpatorka Hanna Gronkiewicz-Waltz (pseudonim mafijny: Bufetowa lub HGW).

Tę najpotężniejszą część przeciwników odnowy moralnej i członków Układu zdemaskowała wybitna przedstawicielka PiS i ceniona odnowicielka - dr prof. mgr Anna Rudzka, która w płomiennym przemówieniu po ogłoszeniu sfałszowanych wyników przedterminowych wyborów 2007 r. powiedziała:

Jest rzeczą oczywistą, że oficerowie, którzy zginęli z pewnością zagłosowaliby na PiS. Gratulujemy pani Annie genialnego rozumowania. To nowe odkrycie w sposób niesłychanie oczywisty wzbogaci historię Wolski.

Warto też zwrócić uwagę, że z właściwą sobie przenikliwością pani dr prof. mgr nie wymieniła Miednoje i Bykowni dając nam jasno do zrozumienia, że o oficerach zamordowanych w tych właśnie miejscach Jedyna Słuszna Partia wie coś, czego my nie wiemy i lepiej, żebyśmy się nie dowiedzieli.

Przepełniona wykształciuchami w. h. przyczyniła się także do zwycięstwa Potężnego Frontu, przeprowadzając na rozkaz Bufetowej szeroko zakrojoną akcję i wściekły atak, polegający na niedostarczeniu na czas do komisji wyborczych kart do głosowania (źródło:dr prof. mgr Anna Rudzka), co w sposób oczywisty odebrało szanse na zwycięstwo Geniuszowi Mazowsza.

Patrz też