30:1

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
WizyJakiego.jpg

Opis pojęcia

30:1 - kolejny z niekończącej się serii porażająco gigantycznych sukcesów perfekcyjnie odnowionej i dobrze zmienionej wolskiej dyplomacji i polityki wstawania Wolski z kolan, porównywalny jedynie z legendarnym już osiągnięciem Naszej Partii i osobiście pani premier megamocnego rządu Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, Obrońcy Europy przed islamem, Wielkiego Higienisty, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego, twardej jak Margaret Thatcher, ale wrażliwej i ciepłej jak dziewczyna z południa Polski, Beaty Szydło, z dnia 09.03.2017, w literaturze przedmiotu określanym kryptonimem 27:1.

Geneza sukcesu

W dniu 04.10.2019, w efekcie precyzyjnie zaplanowanej kombinacji operacyjnej, bohaterscy agenci perfekcyjnie odnowionych w procesach dobrej zmiany narodowych służb specjalnych IV RP, ulokowani prawdopodobnie przez "rząd PiS, [ który ] wizy załatwił" w amerykańskich służbach imigracyjnych, brawurowo sprawili, że w okresie od października 2018 roku, do końca września 2019 roku, wskaźnik odmów udzielenia Wolakom wiz wjazdowych do USA spadł z 3,99 % do 2,8 %!

Dzięki temu niesłychanemu osiągnięciu Biało-Czerwonego Obozu, wypróbowany przyjaciel IV RP, sam umiłowany prezydent Donald Trump (!), może ogłosić radosną wiadomość, że od 2020 roku Wolacy wybierający się do Stanów Zjednoczonych w celach biznesowych lub turystycznych, nie będą już musieli płacić astronomicznej kwoty 160 dolarów i stać w upokarzających dla każdego patrioty kolejkach przed konsulatem, ani też odpowiadać na bezprawnie zadawane podchwytliwe, prowokacyjne i uwłaczające godności Prawych Wolaków pytania konsula, gdyż decyzję o ich wpuszczeniu lub nie do Stanów, podejmować będzie uczciwy i z pewnością o wiele bardziej kompetentny urzędnik na amerykańskim przejściu granicznym!

Ten radosny i napawający dumą każdego Prawego Wolaka i prawdziwego patrioty autentyczny fakt historyczny, natychmiast znajduje odbicie w światowym piśmiennictwie historycznym, w którym określany jest symboliczną nazwą "30:1".

Porażające dowody miażdżącego sukcesu

  1. "!!! No to mamy 30:1 . 30 lat ma 3RP, wiele rządów, które miały „świetnych dyplomatów” a dopiero rząd PiS wizy załatwił" - europoseł Patryk Jaki na twitterze (04.10.2019)
  2. "To ogromny sukces Polski po 30 latach starań. Mam czasami wrażenie, że w poprzednich latach polskim politykom nie za bardzo zależało na tym, by zachęcać partnerów do tego, by pewne ważne dla nas kwestie regulować. Działo się tak na poziomie polityki euroatlantyckiej, ale również na poziomie polityki unijnej" - rzecznik megamocnego rządu Piotr Mueller (wym..: miller) w TVP Info (04.10.2019)
  3. "Prezydent Donald Trump ogłosił, że Polska dołącza do programu bezwizowego! 😊🇵🇱🇺🇸 Jest to możliwe dzięki skutecznej polityce zagranicznej oraz wewnętrznej naszego Rządu!💪 13 października - wszyscy idziemy na wybory! 🤗" - minister Adam Andruszkiewicz na twitterze (04.10.2019)

Haniebne próby zdyskredytowania sukcesu przez najgorszych sortów, politycznych i medialnych karłów oraz innych wszelkiej maści elementów animalnych

  1. "To nie polski rząd załatwił. Załatwili to Polacy wypełniając kryteria przyznawania wiz. Brawo my! Choć pewnie PiS wystawi pierś do medalu" - Marek Migalski na twitterze (04.10.2019)
  2. "Jak Was będzie ktoś przekonywał, że rząd załatwił zniesienie wiz do USA, to mu powiedzcie, że to zrobił każdy Polak, który zapłacił 600 zł i pomyślnie przeszedł procedurę wizową" - Kamil Dziubka na twitterze (04.10.2019)
  3. "Gratulacje dla Polaków, dzięki którym Polska spełniła kryteria zniesienia wiz. Sam Trump zapowiedział przed wyborami, że dokona tego dwa tygodnie po zaprzysiężeniu. Trump nie dał rady. Polacy tak" - Tomasz Lis na twitterze (04.10.2019)

Patrz też