ADHD

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Definicja

ADHD (ang.: Attention Deficit Hyperactivity Disorder) - zespół nadpobudliwości psychoruchowej z zaburzeniami koncentracji uwagi, często nazywany też zespołem hiperkinetycznym, polegający na występowaniu wzmożonej pobudliwości i problemów z koncentracją uwagi.

Geneza

Dolegliwość ta została wymyślona przez burżuazyjnych pseudolekarzy na zlecenie międzynarodowych koncernów farmaceutycznych, środowisk liberalnych oraz wszelkiej maści wrogów Narodu Wolskiego, z intencją uniemożliwienia właściwego patriotycznego wychowania młodzieży wolskiej, której to część - pod pretekstem faktycznie nieistniejącego schorzenia - nie poddaje się rygorom wychowawczym i robi co chce, a w szczególności nie daje się indoktrynować zgodnie z obowiązującą linią wiodącej siły narodu.

W zamyśle uwikłanych w Układ oraz Szarą Sieć lekarzy-spiskowców, uznanie tej choroby powinno spowodować całkowity upadek obyczajów w szkołach wszystkich szczebli, a w dalekosiężnej konsekwencji - upadek morale Wolaków oraz stopniowy zanik dobrych obyczajów, utratę tożsamości narodowej i wynarodowienie Wolski. Dodatkową korzyścią dla międzynarodowych ciemnych sił byłyby krociowe zarobki firm farmaceutycznych, które dla doraźnego zysku są w stanie uciec się do każdej podłości.

Udaremniony spisek, czyli jak radzić sobie z zespołem hiperkinetycznym

Na szczęście perfidny zamysł spiskowców został bezwzględnie obnażony i bezlitośnie napiętnowany przez naszych wybitnych ekspertów. Szczególne zasługi ma w tym zakresie wiceminister zdrowia Bolesław Piecha, który - jak stwierdził 4 lipca 2006 r. - sam posiada doświadczenia i wie, jak tę chorobę całkowicie wyleczyć:

Minister radzi więc słusznie, aby nie bacząc na cyniczne porady łże-lekarzy, rodzice leczyli dzieci rzekomo chore na ADHD regularnymi dawkami bicia.

Ostrzeżenie!

Należy pamiętać, że zalecany przez ministra specyfik trzeba oczywiście stosować w proporcjach dostosowanych do wagi ciała, gdyż dawka zbyt mała będzie zupełnie nieskuteczna. Przedawkowanie leku wydaje się mało prawdopodobne, gdyby jednak się przydarzyło, należy jak najszybciej skontaktować się z ministrem Ziobro i jego wesołymi sanitariuszami, którzy w trybie przyspieszonym (24-godzinnym) podejmą stosowne działania.

Uwaga!!! Ewentualne spożycie alkoholu lub innych środków o podobnym działaniu przez osobę dawkującą zalecany specyfik,
nie wpływa negatywnie na działanie leku, a może nawet dać pozytywny efekt synergiczny.

Znane przypadki

Na podstawie spójności z definicją, w pierwszej kolejności do grona osób dotkniętych ADHD wydają się kwalifikować:

Niestety, z uwagi na wiek podejrzanych oraz ich możliwości samoobrony, środki zalecane przez Pana Ministra Piechę mogą okazać się niewystarczające. Przypuszczalnie, w opisanych przypadkach należałoby skorzystać z bardziej wyrafinowanych sposobów terapii np. pały Wierzejskiego lub rękawic bokserskich.

Patrz też

Linki zewnętrzne