Adam Michnik

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Adam Michnik grozi prawdziwym Wolakom

Adam Michnik - (właśc. Aaron Szechter) Żyd, liberał, lewak, wykształciuch, łże-eliciarz, jąkała, były redaktor naczelny "Gazety Wybiórczej".

Życiorys

PRL

Adam Michnik zdradza Ojczyznę w Magdalence. Od lewej: NN, Tadeusz Mazowiecki, Lech Wałęsa, Adam Michnik, Janusz Reykowski, Aleksander Kwaśniewski
Zakonspirowany bohaterski Lech Kaczyński właśnie wykonał zadanie i myśli o bezpiecznym wycofaniu się. Po prawej od góry: Lech Kaczyński, Jacek Kuroń, Janusz Reykowski, Zbigniew Bujak, Ireneusz Sekuła, Stanisław Ciosek, Czesław Kiszczak, NN. Po lewej od góry: NN, Adam Michnik, Lech Wałęsa, Tadeusz Mazowiecki, NN, Bronisław Geremek, NN. (zdjęcie z szafy Lesiaka)
Tak kształtował się Układ
Michnik w trakcie obrony postkomunistów, utrzymywania UBekistanu i budowy Układu (w tle świnia orwellowska [1])
... i bratania się z najgorszymi mętami

Zamiast zdobywać wykształcenie (wzorem Pana Prezydenta), młody Michnik protestuje, przeszkadza i pisze listy do władzy. W nagrodę otrzymuje urlopy w ośrodkach wczasowych Służby Bezpieczeństwa (do dzisiaj utrzymuje, że było to więzienie, w co oczywiście żaden prawomyślny Wolak nie wierzy).

Później przez jakiś czas paktuje z Antonim Macierewiczem, ale kiedy Pan Antoni zwietrzył u Michnika spore zapasy różowej farby, którą Adam chciał pomalować jeden z pokoi w biurze KOR, drogi obu Panów rozeszły się.

W czasach stanu wojennego przekleństwo funkcjonariuszy SB. Przesłuchania jąkającego się Michnika do tej pory śnią się im w koszmarach nocnych. Z zeznań płk Lesiaka wynika, że jako jeden z niewielu działaczy opozycji w PRL nie podpisał "lojalki", ponieważ funkcjonariuszom SB zabrakło cierpliwości przy jej wypełnianiu - Michnik przez 5 godzin się przedstawiał.

Zdrada Ojczyzny w Magdalence

Adam Michnik dobrze znany jest z zamiłowania do biesiadowania w towarzystwie przedstawicieli określonych sił, w szczególności połączonego ze spożywaniem alkoholu i zdradzaniem Ojczyzny. Wszyscy świadomi Wolacy (w tym Bracia Mniejsi Zjawisko biologiczne i ich dwór) dobrze pamiętają udział A. M. w suto zakrapianych kolacyjkach w ośrodku wczasowym w Magdalence na początku 1989 r., na których kupczono Polską i jej wolnością oraz układano cyniczne plany budowy Układu, Szarej Sieci oraz wprowadzenia przestępczego liberalizmu.

Fakt zdrady Ojczyzny przez A. M. udokumentowany został fotograficznie dzięki bohaterstwu obecnego prezydenta, który z narażeniem zdrowia i życia, korzystając ze swych predyspozycji gabarytowych, zdołał niepostrzeżenie przeniknąć do sali, w której dokonywał się ten obrzydliwy akt zdrady narodowej i przy pomocy mikroaparatu ukrytego w specjalnie w tym celu zapuszczonych wąsach, wykonał zdjęcie obnażające całą prawdę o Michniku.

W wyniku tej brawurowej akcji Nasz Przyszły Umiłowany Prezydent znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, gdyż sfotografowany został na miejscu zdarzenia przez zakonspirowanego agenta SB. Na szczęście zdjęcie zagubiło się w przepastnych otchłaniach szafy Lesiaka i dopiero ostatnio ujrzało światło dzienne, stając się niezaprzeczalnym dowodem poświęcenia, bohaterstwa i patriotyzmu (genetycznego zresztą) Naszego Przywódcy.

III RP

Razem z Szatanem, z rozkazu agenta "Bolka" powołał do życia "Gazetę Wybiórczą", która ma za zadanie utrzymać UBekistan i budować Układ III RP.

IV RP

Do 2004 r. Michnik nadal prowadzi "Gazetę Wybiórczą", w której, nawet po odejściu, ciągle wściekle atakuje, przeszkadza, prowokuje i ogólnie nie chce dopuścić do zakończenia budowy IV RP.

Wróg Patriotycznej Literatury

Adam Michnik jest również wrogiem patriotycznej literatury. Tę porażającą informację przekazał obywatelom w dniu 02.06.2007 na spotkaniu z dziennikarzami Roman Giertych:

Wybrane plugawe wypowiedzi

  1. 18.10.2010 - "PiS jest dzisiaj formacją szczególnego rodzaju i Donald Tusk ma rację, mówiąc, że to jest formacja, która chce unicestwić państwo demokratyczne, ukształtowane po 1989 r. Pierwsze próby tych poczynań pojawiły się w okresie wszechwładzy PiS, kiedy prezydentem był śp. Lech Kaczyński, a premierem - Jarosław Kaczyński. Teraz mamy powrót tego języka, w stanie jeszcze większego wzmożenia. Jeżeli ktoś mi mówi, że Bronisław Komorowski, demokratycznie wybrany prezydent, został wybrany przez nieporozumienie i że ukrywał, że jest śmiertelnym wrogiem Kościoła katolickiego i krzyża katolickiego, że Polska jest niemiecko-rosyjskim kondominium, to wiem, że nie mam do czynienia z opozycją parlamentarną normalnego typu. Taką opozycją jak teraz PiS była przed wojną partia komunistyczna, to znaczy cokolwiek by zrobiły jakiekolwiek rządy, choćby to było dobre i pożyteczne, to - zdaniem tej partii - zawsze zasługiwało na potępienie i odrzucenie dlatego, że to było w ramach reguł gry. A partia komunistyczna to konkretne państwo polskie chciała unicestwić i na jego miejscu zbudować państwo typu bolszewickiego. W tym sensie opozycja, która sięga po taki język jak PiS, nie jest normalną opozycją parlamentarną, jest opozycją antysystemową, antypaństwową" - dla tygodnika Wprost [3]
  2. 01.10.2011 - "Bojkotując wybory, oddajecie Polskę w ręce ludziom, którzy są mitomanami i kłamczuchami. Ci ludzie wierzą, że katastrofa smoleńska była wynikiem spisku Putina z Tuskiem, a ofiary tej katastrofy zostały "zdradzone o świcie". Ci ludzie powtarzają, że Polska jest dzisiaj rosyjsko-niemieckim kondominium; ci ludzie bredzą, że wybór Obamy to koniec cywilizacji białego człowieka; ci ludzie zastępowali politykę parlamentarną operacjami służb specjalnych; tych ludzi przyłapano na wielu kłamstwach, gdy przegrywali kolejne procesy sądowe; ci ludzie zmieniali w ciągu jednej nocy ustawy, by przeobrażać media publiczne w instrument własnej propagandy; ci ludzie ogłosili Lecha Wałęsę agentem komunistycznej bezpieki." - w "Gazecie Wybiórczej" w związku z terminowymi wyborami 2011 [4]

Patrz też

Linki zewnętrzne