Aksamitna deprywatyzacja

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Aksamitna deprywatyzacja - zjawisko "toczące się" w Rosji, odkryte przez Panią Minister Spraw Zagranicznych na Wygnaniu (określenie cynicznego, niedojrzałego uzurpatora, zajmującego tymczasowo jej i tylko jej należne stanowisko w kraju) w dniu 03.11.2007 w programie Moniki Olejnik (pseudonim operacyjny: "Stokrotka") "Kropka nad i", emitowanym przez udającą obiektywizm, wrogą Odnowicielom stację telewizyjną TVN 24. Teza:

Próba wykładni

Aksamit oznacza miękką tkaninę, chodzi zatem o coś delikatnego. Deprywatyzacja oznacza, de facto nacjonalizację. Ergo chodzi o delikatną nacjonalizację. Poza tym mamy do czynienia z toczeniem się, czyli procesem, który nie został zakończony.

Próba udowodnienia światłej tezy

Nacjonalizację przeprowadza się za pomocą dekretów (np. dekret o reformie rolnej w PRL). Prezydent Rosji rządzi za pomocą dekretów, jednakże oficjalnie żadnego dekretu o nacjonalizacji nie wydał. Ponieważ chodzi o delikatną materię, może chodzić o dekret tajny. Niestety, indagowane w tej sprawie kręgi wywiadowcze (m. in. CIA, Mossad, WSI) nie potwierdzają, że taki dekret istnieje; mało tego - twierdzą, że nie ma takich zamiarów. Ergo, chronią Rosję i nie można im wierzyć.

Wniosek

Teza Pulardy broni się sama w sobie, dla siebie i ze sobą, ergo szkoda fotygi na jej podważanie.

Mataczenie i manipulacja

Przy okazji tego doniosłego, udowodnionego odkrycia okazało się, że wykształciuchy podjęły działania utrudniające propagowanie tej, jakże niezbędnej Wolakom wiedzy. Po wpisaniu w edytorze tekstów MS Word, z ustawionym językiem polskim słowa "deprywatyzacja", ten zmanipulowany program zamienia je sam na słowo "reprywatyzacja", sugerując tym samym, że Rosja zmierza w kierunku demokracji. Trwa śledztwo mające wykryć sprawców tej próby zacierania NAPRAWDY.

Patrz też