Andrzej Lepper

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
W związku z tragiczną śmiercią Andrzeja Leppera w dniu 05.08.2011, edycja eksponatu została zablokowana, a jego treść odpowiada stanowi na dzień 05.08.2011


Smacznego Panie Premierze!
A. Lepper na banknocie IV RP
A. Lepper A.D. 1994
A. Lepper A.D. 2006
A. Lepper A.D. 2007
Andrzej L. A.D. 2007 - po wyborach
Ędrjó w latach młodzieńczych (później dojrzał i zmienił kolor)
A. Lepper A.D. 2008 - powrót do korzeni
Endrju będzie bronił swej ojczyzny do ostatniej kropli krwi (przed Balcerowiczem)
Film przygodowy oparty na biografii Andrzeja Leppera
Pan Profesor Andrzej Lepper...

Andrzej Lepper (niem.: Gruppensexführer, wł.: La Morda Solare, ros.: Andriej Babodupcew) - ur. 13 czerwca 1954 w Stowięcinie, zm. 5 sierpnia 2011 w Warszawie - znany również jako (Boski) Ędrjó, Andy Warhol, Pierwszy Mulat RP, Pan Profesor Andrzej Lepper oraz Zapluta Wycieraczka SLD.

Życie i twórczość

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków III RP i IV RP. Mąż stanu Wolski. Założyciel i przewodniczący partii i ruchu społecznego Samoobrona (ang.: Sexparty). W kręgach członków i sympatyków Samoobrony postać kultowa. Uczestnik czynnych walk ze zbrodniczym reżimem III RP (patrz blokady), za które wielokrotnie był prześladowany przez opanowane przez Układ i wrogów narodu organa ścigania i sądownictwo. Twórca kilku rewolucyjnych teorii z zakresu ekonomii. Jeden z symboli odnowy moralnej realizowanej przy budowie IV RP.

Wykształcenie

Andrzej Lepper pozostaje jednym z najlepiej wykształconych polityków Wolski. Spośród jego osiągnięć naukowych przytoczyć można:

Powyższe wyróżnienia przyznane Przewodniczącemu mogą świadczyć o śmiałych i pozbawionych politycznego krytykanctwa gestach promujących wybitnych przedstawicieli nauki Europy Środkowo-Wschodniej. Należy zaznaczyć, iż wspomniane gesty uczelni ukraińskich i rosyjskich wprawiają w zakłopotanie uniwersytety i politechniki Wolski, z których żadna jak dotąd nie zdobyła się na podobny gest, co wobec wszelkich znanych oznak należy przypisywać knowaniom Układu. Koresponduje to w całej rozciągłości z oburzającym oporem środowisk wykształciuchowatych łże-elit wobec lustracji.

Należy podkreślić, że podejmowane przez łże-elity w związku z uzyskanymi tytułami podłe próby nazywania A. Leppera wykształciuchem, są całkowicie nieuprawnione i stanowią podłe nadużycie semantyczne. Dzięki swej przenikliwości, dalekowzroczności i dojrzałości politycznej, ten wybitny Mąż Stanu już w wieku 19 lat przejrzał cyniczne i niecne knowania żydo-masonerii i nie dał się sprowokować do zrobienia matury w Technikum Rolniczym w Sypniewie.

Andrzejowi Lepperowi udało się w ten sposób uniknąć pułapki wykształcenia, zastawionej przez wrogów narodu w celu późniejszego skompromitowania go, dzięki sprytnemu podstępowi: pobił kierownika Kółka Rolniczego w Sypniewie, co - w majestacie prawa, a więc tym samym bez żadnych konsekwencji - zagwarantowało mu niedopuszczenie do matury.

Ale Ędrjó pojął w lot, że niepotrzebne mu szkoły czy inne wykształciuchowskie instytucje:

Młodość

Urodzony został przez swoją ciotkę, gdyż matka nie miała czasu. W wieku 4 lat po raz pierwszy dał komuś w papę i nie poniósł żadnych konsekwencji (psychologowie tłumaczą tym jego skłonność do bijatyk w wieku dorosłym). Kiedy rodzice uznali, że jest gotów, posłali go do Wyższej Szkoły Bronowania Ulic i Manipulacji (w międzyczasie daje w papę po raz drugi). Nie jest pokornym uczniem. Wstępuje do PZPR, gdzie solidarnie walczy z komunistycznym reżimem i raz po raz daje w papę (razy 3-72), ostro trenuje boks i zapasy.

Minister rolnictwa

Jego wielkie zasługi w dziedzinie budzenia świadomości społecznej mieszkańców terenów wiejskich i po-pegieerowskich, po latach marginalizacji zostały docenione przez Braci Mniejszych i został powołany na stanowisko Ministra rolnictwa i Wicepremiera IV Rzeczypospolitej Wolskiej.

Jako minister odbył już kilka bardzo ważnych podróży zagranicznych, między innymi do Chin i na Białoruś oraz zasłynął komplementowaniem prezydentów Rosji i Białorusi.

Sam dla swoich rodaków jest przykładem rolnika-patrioty, gdyż aby uczcić najpopularniejszy niegdyś wśród elektoratu swej partii środek transportu, kombajn "Bizon", odtworzył na swoim gospodarstwie stado bizonów. Udowodnił jednocześnie, że jest pierwszej wody dyplomatą, poruszającym się zręcznie w kręgach zagranicznych, jako że bizony sprowadził z kontynentu północnoamerykańskiego.

Wielki powrót

Po klęsce październikowej Andrzej Lepper pojawiał się w mediach jedynie jako bohater kolejnych rozpraw sądowych. W końcu jednak przewodniczący postanowił powrócić do życia politycznego i z powodu braku mandatu poselskiego zastosuje stare i sprawdzone metody - blokady dróg. Wszystko to oczywiście dla poprawy losu rolników ciemiężonych przez tymczasowy rząd okupacyjny inspirowany do tego przez swych Brukselskich mocodawców [2] [3]:

Patrz też

Linki zewnętrzne