Aneta Krawczyk

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Monika (z lewej) i Aneta (z prawej)
Jak wiadomo Aneta Ka zabiegała tylko o rozgłos

Aneta Krawczyk (skrót - Aneta Ka) - najseksowniejsza sekretarka IV RP, może być porównywana z niejaką Moniką Lewinsky, która jednak nie dorasta jej do pięt. Zamieszana w głośną aferę seksualną, której bohaterem był też poseł Stanisław Łyżwiński. Po kolei oskarżała Łyżwińskiego, potem samego Ędrju, zwanego Lepperem. Wie, że ktoś jest ojcem jej dziecka, jednak do końca nie wie kto. Aneta Ka jest jedynym członkiem i założycielem nieoficjalnej Partii Zboczonych Kobiet.

Sabotaż Anety Krawczyk

Spisek uknuty przez Anetę Krawczyk poważnie nadszarpnął wizerunek IV RP. Złoty spadł o 50% w stosunku do meksykańskiego peso, co znacznie pogorszyło stosunki między Meksykiem, a całą Unią Europejską. Na bazarze w Pipidówce, ceny mleka spadły o 400%, jednak dzięki zapobiegawczym działaniom Zyty Gilowskiej, cena papieru toaletowego nie zmieniła się.

Niestety, notowania PiS znacznie spadły - aż o 0,035%, co wymusiło na rządzie Jarosława Kaczyńskiego obłożenie wszystkich wrogich mediów podatkiem od mediów, w wysokości 101%. Sama Aneta Krawczyk stała się pierwszą osobą, na której wypróbowano karę śmierci w Wolsce.

Zdarzenia opisane w tej sekcji są całkowicie fikcyjne i są jedynie częścią planu, w razie przegrania przez PiS następnych wyborów

Linki zewnętrzne