Anna Rudzka

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
dr prof. mgr Anna Rudzka

Anna Rudzka (właściwie: dr prof. mgr Anna Rudzka) - przedstawicielka Jedynej Słusznej Partii, autorka wielce znaczącego i prawdziwego aż do bólu hasła powyborczego "Warszawa to hołota!".

Z całej wypowiedzi Wielkiej Wolki z dnia 22 października 2007, której ciąg dalszy brzmi: "Prawdziwej Warszawy już nie ma. Zginęła w Katyniu i Charkowie. Tutaj jest warszawka, która nie potrafi nas docenić", należy wysnuć daleko idące i pouczające wnioski. Otóż z informacji posiadanych przez panią dr prof. mgr (a nam nieznanych) wynika, że Prawdziwa Warszawa zginęła jeszcze przed powstaniem w getcie warszawskim i przed powstaniem warszawskim, w którym podobno brał udział ojciec Braci Mniejszych Zjawiska biologicznego, jednoznacznie tym samym zaliczony do osobników określanych przez Annę Rudzką niezbyt jasnym terminem "warszawka".

Wyróżnienia

Za swoje wybitne zasługi dla miasta stołecznego Warszawy, Anna Rudzka odznaczona została w głosowaniu na warszawski cytat roku 2007 "zaszczytnym" tytułem Złotoustego Roku 2007. [1]

Patrz też