Antek Emigrant

Z Muzeum IV RP
Wersja z dnia 10:51, 1 maj 2015 autorstwa Admin (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "right '''Antek Emigrant''' (ang.: ''Mental Slave'', USA|am...")

(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
AntekEmigrant.jpg

Antek Emigrant (ang.: Mental Slave, am.: Will Spam for Food) - PiSjonarz, tajemniczy osobnik, który bohatersko walczy o powrót IV RP i wygnanie Tymczasowego Rządu Okupacyjnego ze niewolonej Wolski.

Podstawowe informacje

Niestety, niewiele ich, ponieważ Antek pozostaje zakonspirowany. Dzięki temu żaden wróg Wolski nie odnajdzie go i nie zneutralizuje. Oto, co wiadomo/spekuluje się:

Reakcje wrogów narodu

Oto garść reakcji - tych bardziej cenzuralnych - wrogów narodu na bohaterską walkę Antka:

Jak widać po raz kolejny potężny front usiłuje zneutralizować bojownika o wolność i prawdę.

Teorie alternatywne

Istnieje także odwrotna teoria, według której Antek Emigrant jest tajnym agentem opozycji, zatrudnionym w strukturach analizy skuteczności marketingu politycznego.

Antek poprzez swoje przemyślne zaczepki bada, jak wiele osób daje się złapać na jego prowokacje. Wykorzystanie internetowego trollingu jako metody socjopoznawczej nie było dotąd szeroko wykorzystywane w badaniach poparcia społecznego dla określonych ugrupowań politycznych, lecz jak wynika z popularności dyskusji inicjowanych przez TW Antka na tle innych dyskusji toczących się równocześnie na tych samych portalach internetowych, przyjęta forma badania, mimo fazy eksperymentalnej, wydaje się być wyjątkowo skuteczna.

Krytycy wykorzystywanej przez Antka i jego tajnych mocodawców metody, wśród głównych zarzutów pod kątem omawianej metody, wskazują przede wszystkim, że dyskusje ze słynnym Antkiem_Emigrantem mogły już wejść do katalogu codziennych czynności wielu osób, a nawet przyjąć formę uzależnienia, co znacznie zniekształca wyniki tych kontrowersyjnych badań opinii publicznej.

W opinii krytyków, wiele spośród dyskutujących osób jest przede wszystkim przeciwnikami Antka, zaś ich poparcie dla opozycji opozycji nie jest do końca pewne, w szczególności zaś nie ma żadnego dowodu na to, że prezentowane poparcie na wspomnianych portalach przełoży się na decyzje o wizycie w lokalu wyborczym, połączoną z zaznaczeniem odpowiedniego nazwiska na liście.

Prowadzone w obecnej fazie, zakrojone na szeroką skalę ściśle tajne badania, nie dają jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o skuteczność testowanych socjotechnik - mimo to, zauważalnepróby podejmowane na innych portalach przez innych TW.
____

Miejsca, w których Antek toczy walkę z Układem

Komentarze do aktualnych wydarzeń politycznych na:

Patrz też

Linki zewnętrzne