Barbara Blida

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Barbara Blida - liberalna postkomunistka lewicystka, przedstawicielka SLD, wróg narodu. Jedna z wielu byłych ministrów skompromitowanej III RP.

Ukazując skrajną deprawację lewackich wrogów narodu, celowo i cynicznie zastrzeliła się w kwietniu 2007 r. w nadziei, iż czynem tym skutecznie zada cios organom ścigania IV RP oraz zaszkodzi ministrom Wassermannowi i Ziobrze. Jej postępek jest najbardziej skandalicznym przykładem wściekłego ataku dokonanego na ministra Wassermanna od czasu, gdy określone siły próbowały dokonać uszczerbku na zdrowiu i życiu ministra przy pomocy groźnej wanny.

Twarde dowody i plan zatrzymania

Jak kłamliwie donosi zdemaskowany herszt piekielnie silnego układu, kryptokomuch, przyszły przestępca i były szef MSWiA Janusz Kaczmarek, szczegóły akcji zostały uzgodnione na tajnej naradzie z premierem, na tydzień przed tragiczną próbą zatrzymania Barbary Blidy.

Kiedy posłowie zaczęli dopytywać Kaczmarka, skąd taką pewność co do aresztowania miał Święczkowski, były szef MSWiA miał zeznać, że to dlatego, iż żona szefa delegatury katowickiej ABW jest prezesem sądu, który decydowałby o ewentualnym aresztowaniu Blidy. Dyrektorem katowickiej delegatury jest Rafał Śliwiński, zaś prezesem Sądu Okręgowego w Katowicach - jego żona Monika Śliwińska. [1] Oczywistym jest bowiem, że walka z niebywałą korupcją w ramach niezwykle silnego układu wymaga nadzwyczajnych działań.

Przyczyny tragedii wyjaśnione

Tajemnicę samobójstwa przekonująco wyjaśnił minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro 03.10.2007:

Wypowiedź uzupełnił premier Jarosław Kaczyński 04.10.2007:

Patrz też

Linki zewnętrzne