Benedykt XVI

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
B 16 i jego wierny wasal z małżonką. W tle złowieszczy uśmiech Józefa G.
Benedykt XVI rzuca klątwy na niewiernych
Benedykt XVI odwołuje ingres abp Stanisława Wielgusa, stając się wrogiem nr. 1 moherowych beretów

Benedykt XVI (znany też jako B-16) - przywódca kościoła rzymskokatolickiego, najwyższy autorytet (po przywódcy wspólnoty Radiomaryjnej papieżu Tadeuszu I) w sprawach wszelakich Jarosława i Lecha Kaczyńskich.

Wcześniej znany jako Joseph Ratzinger - Panzer Kardinal. Jeszcze wcześniej (w czasie II wojny światowej) był żołnierzem Wehrmachtu. Jako jedyny z żyjących weteranów tej jednostki nie należy obecnie do PO.

W styczniu 2007 roku Benedykt XVI nieopatrznie naraził się środowiskom Radia Maryja, odwołując ingres abp Stanisława Wielgusa za sprawą wątpliwych doniesień łże-dziennikarzy z Żydo-masońskiej prasy. Od tej pory uważany jest za heretyka i z pewnością będzie miał się z czego tłumaczyć podczas kolejnej pielgrzymki.

Herezja

Papież Benedykt XVI zaapelował 30.11.2011 podczas audiencji generalnej w Watykanie o podejmowanie politycznych i legislacyjnych inicjatyw na świecie na rzecz zniesienia kary śmierci.

Papież pozdrowił w języku angielskim przybyłych z wielu krajów uczestników rzymskich obrad Wspólnoty świętego Idziego, odbywających się pod hasłami: "Dla świata bez kary śmierci" i "Nie ma sprawiedliwości bez życia".

  • "Wyrażam nadzieję, że wasze obrady zachęcą do podejmowania inicjatyw politycznych i legislacyjnych, promowanych przez rosnącą liczbę państw na rzecz wyeliminowania kary śmierci i dalszego postępu na drodze dostosowania prawa karnego zarówno do ludzkiej godności więźniów, jak i do skutecznego utrzymania porządku publicznego" - taką niesłychaną herezję wygłosił Benedykt XVI do uczestników konferencji z udziałem ponad 20 ministrów sprawiedliwości z wielu krajów.

Pielgrzymki

Podczas pontyfikatu Benedykta XVI odbyły się dwie pielgrzymki:

Patrz też
P.S. Wiadomość z ostatniej chwili...

W związku z pewnymi insynuacjami wrogich narodowi i Kościołowi wolskiemu sił, Kuria Rzymska dementuje jakoby Benedykt XVI był dziadkiem Donalda Tuska.