Białoruś

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Bracia Mniejsi Zjawisko biologiczne i związana z nim grupa posługująca się dialektyką stosowaną i teorią względności twierdzą, że Białoruś jest wrogim państwem. W rzeczywistości jednak, to Bracia Mniejsi Zjawisko biologiczne i jego poplecznicy, naginaniem prawa do swoich prywatnych i partyjnych potrzeb (porachunków), w dużym tempie przybliżają Wolskę coraz bardziej do Białorusi.

Wbrew oczywiście oczywistym faktom autentycznym, wrogowie narodu cynicznie twierdzą, że IV RP upodabnia się do Białorusi, co jest wierutnym kłamstwem i wściekłym atakiem. Uważają oni, że gdy Bracia Mniejsi Zjawisko biologiczne odzyskają wszystkie instytucje państwowe (czyt. obsadzą wszystkie instytucje wyznawcami PiSjanizmu i/lub innymi odnowicielami i ignorantami), to ustrój tak utworzonej Wolski będzie taki sam jak na Białorusi. Rozpowszechniane przez nich oburzające twierdzenie, że gdy Wolska stanie się drugą Białorusią, to proces budowania IV RP będzie zakończony pełnym sukcesem, stanowi wstrętne nadużycie semantyczne.

Możliwe, iż pewne podobieństwa wynikają z chęci stania się, jak Białoruś, pod względem rozwoju gospodarczo-społeczno-wszelakiego państwem idealnym. Jak sam Aleksander "Luka" Łukaszenko powiedział, liczne ataki na jego kraj zarówno z zachodu, jak i z Rosji, wynikają "nie z tego, że robimy coś źle". To wszystko dlatego, że "oni nam po prostu zazdroszczą".

Marszałek Senatu z nadania Naszej Partii - Stanisław Karczewski - jedynie słusznie chwali Alaksandra Łukaszenkę w trakcie i po powrocie z trzydniowej przyjacielskiej wizyty w Mińsku

Wściekły atak niejakiego Leszka Balcerowicza na podstawy ustrojowe i sojusze restaurowanej IV RP we wrogim wszystkiemu co wolskie radiu TOK FM (20.04.2017)

Wytyczne Naszej Partii dla opozycji na Białorusi

Patrz też