Bojkot

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Bojkot - jedynie słuszna ododpowiedź PiS na ohydne praktyki wrogów narodu.

Kalendarium najważniejszych bojkotów w obronie umęczonej Ojczyzny

Wobec ciągłych aktów bezczelnego wykorzystywania przez posłów PO i PSL większości parlamentarnej, bezprawnie zdobytej w wyniku zmanipulowanych wyborów 21.10.2007 oraz w obliczu systematycznych bezprzykładnych prób przewrotu i zamachów na demokrację, dla ratowania zagrożonej Ojczyzny, przedstawiciele merytorycznej opozycji zmuszanido podejmowania bohaterskich akcji bojkotu nie tylko najbardziej nienawistnych i zjadliwych mediów, ale także różnych gremiów sejmowych oraz spotkań z przedstawicielami reżimu.

Dla udokumentowania szalonej odwagi posłów PiS i innych patriotów skupionych wokół Ruchu Oporu, jak również utrwalenia ich niespotykanego poświęcenia w walce na rzecz umęczonej Ojczyzny i niebywałych sukcesów odniesionych przez środowiska patriotyczne na polu bojkotowania okupantów, poniżej przedstawiono szczegółowe kalendarium takich akcji. Dzięki takim właśnie niesłychanie brawurowym bojkotom Wolska - jak dotychczas - uchroniona została przed całkowitym zniewoleniem i pełnym podporządkowaniem zdradzieckim strukturom i organom żydo-masońsko-liberał-postkomunistycznejlewicowej Unii Europejskiej.

 1. 08.02.2008 - w Sejmie odbywa się zamknięte dla mediów posiedzenie na temat śledztw prowadzonych w sprawie podsłuchów i niszczenia dokumentów w Ministerstwie Sprawiedliwości za kadencji Zbigniewa Ziobry. Posłowie PiS ostentacyjnie opuszczają salę obrad po kłamliwym i oszczerczym wystąpieniu reżimowego Ministra Sprawiedliwości Inaczej, Zbigniewa Ćwiąkalskiego, nie chcąc uczestniczyć w tej żałosnej farsie oraz zmanipulowanej i z góry ustawionej "debacie" poselskiej.
 2. 13.03.2008 - zasiadający w komisji kultury i środków przekazu posłowie PiS opuszczają posiedzenie zwołane na ich wniosek, gdyż prowadząca je posłanka zbrodniczej PO, Iwona Śledzińska-Katarasińska, bezczelnie dołączyła do porządku obrad wysłuchanie dziennikarzy zwolnionych z TVP i Polskiego Radia w ramach procesu odzyskiwania mediów w czasie rządów PiS
 3. 06.06.2008 - posłowie PiS Jacek Kurski i Arkadiusz Mularczyk opuszczają zamknięte posiedzenie komisji śledczej do spraw nacisków, na znak protestu przeciwko bezczelnemu uchylaniu przez przewodniczącego Andrzeja Czumę błyskotliwych pytań, w sposób oczywiście oczywisty kompromitujących Tymczasowy Rząd Okupacyjny. Z jawnej, transmitowanej przez TVP części obrad panowie Kurski i Mularczyk nie wychodzą, gdyż cyniczny poseł Czuma przed kamerami TVP nie waży się uchylać rzeczowych i jedynie słusznych pytań.
 4. 13.06.2008 - pod wodzą Największego Przywódcy posłowie PiS z okrzykami "Hańba! Hańba!", opuszczają salę sejmową tuż przed ważnym głosowaniem nad ustawą o komercjalizacji i prywatyzacji. Bojkot ten jest wyrazem niespotykanie słusznego protestu przeciwko skandalicznemu zachowaniu marszałka Komorowskiego, który bezczelnie powołując się na regulamin Sejmu, przerywa zadawanie niesłychanie merytorycznych pytań ze strony dociekliwych posłów PiS podczas trzeciego czytania projektu ustawy.
 5. 25.06.2008 - posłowie PiS opuszczają posiedzenie komisji rolnictwa, gdyż pod kłamliwym pretekstem złego policzenia głosu posła PO, Piotra Waśki, zostało ponowione głosowanie nad przyjęciem sfałszowanej i zmanipulowanej informacji Ministra Rolnictwa. przy obliczaniu głosów uznano, że Waśko wstrzymał się od głosu, podczas gdy w rzeczywistości głosował on jakoby za przyjęciem informacji.
  Oczywiste usprawiedliwienie. Uwagę zwraca nienaganna wolszczyzna użyta w tekście
 6. 11.07.2008 - posłowie PiS pod wodzą Ojca Narodu opuszczają posiedzenie Sejmu, gdyż zgłoszony przez nich wniosek o uzupełnienie porządku obrad o przesłuchanie reżimowego Ministra Sprawiedliwości Inaczej, Zbigniewa Ćwiąkalskiego, nie przeszedł w głosowaniu. Po opuszczeniu sali sejmowej posłowie PiS udali się wprost na konferencję prasową poświęconą niedopuszczaniu opozycji do głosu, o której - dzięki nadludzkiej wręcz intuicji i geniuszowi Jarosława Kaczyńskiego - poinformowali dziennikarzy jeszcze przed głosowaniem nad rozszerzeniem obrad. Później, aby nie stracić diet (wynoszących 300 złotych), posłowie PiS całkowicie słusznie przedstawiali fikcyjne usprawiedliwienia nieobecności. Parlamentarzyści PiS uzasadniali swoją nieobecność głównie powodami zdrowotnymi (np. Nelly Rokita i Wojciech Mojzesowicz), albo "innymi obowiązkami poselskimi" (Marek Kuchciński i Zbigniew Ziobro). A Zbigniew Wassermann napisał, że był gościem TVN 24 - było to jeszcze przed bojkotem tej stacji. Wszystkie usprawiedliwienia posłów w sposób oczywiście bezprawny odrzuciło prezydium Sejmu. Zajmie się nimi Komisja Etyki Poselskiej. Jarosław Kaczyński mówi, że ta decyzja to "z jednej strony lękliwość, a z drugiej brak honoru". Ale pytany, co było w jego usprawiedliwieniu, Kaczyński odpowiada, że machinalnie napisał, że były - to formuła z regulaminu Sejmu - inne nadzwyczajne przyczyny. "Nie ukrywam, że miałem kilka usprawiedliwień i nie zwróciłem uwagi, że to ten dzień" - dodał prezes PiS.
 7. 16.07.2008 - w reakcji na odwołanie zaproszenia do telewizji TVN CNBC Biznes dla posła Marka Suskiego, (bo podobno nie chciał z nim wystąpić minister skarbu w rządzie okuPOacyjnym Aleksander Grad) uchwałę o bojkocie telewizji TVN i TVN 24 przyjął komitet polityczny PiS:
 8. 02.12.2008 - na konferencji prasowej w Sejmie, poseł PiS Paweł Poncyljusz poinformował, że klub parlamentarny PiS podjął decyzję o nieuczestniczeniu w pracach sejmowej komisji "Przyjazne Państwo" przedstawicieli PiS dopóki jej przewodniczącym będzie znany pajac i clown, Janusz Palikot z Platformy Obywatelskiej, który notorycznie obraża prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Dalsze uczestniczenie posłów PiS w obradach komisji byłoby "w pewnym sensie uwiarygodnianiem posła Palikota, który kolejny raz zaczepia prezydenta".
 9. 18.05.2009 - bohaterskie bratnie związki zawodowe ze Stoczni Gdańskiej - "Solidarność" i OPZZ - postanowiły zbojkotować debatę w na temat wolskich stoczni z premieru Donaldu Tusku z powodu jego kompromitującego tchórzostwa. Tchórzostwo to Donaldu Tusku wykazał, zapraszając do debaty przedstawicieli Związku Zawodowego "Okrętowiec" oraz Związku Zawodowego Inżynierów i Techników, które faktycznie reprezentują kolaborującą z reżimem, sowicie opłacaną tajną organizację "Koń trojański"
 10. 13.09.2009 - politycy PiS bohatersko odmawiają udziału w programie "Kawa na ławę" na antenie TVN w towarzystwie "wicemarszałka" Sejmu Stefena Niesiołowskiego, który kilka dni wcześniej poważył się stwierdzić, że zamordowanie polskich oficerów w Katyniu było zbrodnią wojenną, a nie ludobójstwem.

Bezkompromisowy bojkot uzurpatorów, okupantów i innych przedstawicieli reżimu

Kontynuując heroiczny opór wobec wściekłych ataków liberalizmu, Pierwszy Prezes Wolski Podziemnej zadecydował o zerwaniu wszelkich kontaktów z marionetkowym rządem. Wszelkie uczestnictwo Prawych Polaków w spotkaniach, dyskusjach, czy choćby przebywanie w tym samym budynku z siepaczami reżimu, mogłoby być przez nich kłamliwie wykorzystane jako rzekoma legitymizacja uprawianej przez PO hucpiarskiej polityki.

Nowatorskie metody bojkotu

Poseł Paweł Kowal perfekcyjnie stosuje nowoczesną metodę bojkotu "na profila"
 1. Metoda "na profila"
 2. Metoda "na urzędnika"
 3. Metoda "na incydenta"
 4. Metoda "no name"
 5. Metoda "na regulamina" lub "na głupiego Krzysia"

Łamistrajk

Niestety drobiazgowo opracowana i wdrożona przez posła Girzyńskiego nowoczesna metoda "na incydenta" nie znalazła przesadnego uznania w oczach największych autorytetów IV RP - szef klubu PiS Przemysław Edgar Gosiewski wystąpił do prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego o zawieszenie posła Zbigniewa Girzyńskiego w prawach członka partii - poinformował rzecznik klubowej dyscypliny Marek Suski.

Klub chce ukarania Girzyńskiego za to, że 17.09.2008, wbrew trwającemu bojkotowi TVN, poseł wystąpił w programie TVN 24. Gosiewski zwrócił się do szefa partii także o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec posła. Marek Suski podkreślił, że Girzyńskiemu grozi nawet kara pozbawienia członkostwa w partii.

Choć poseł Girzyński na antenie TVN 24 sam zapowiedział, że dobrowolnie podda się karze, to jednak nie określił, jakie środki represyjne bierze pod uwagę. Grono Kustoszy zwraca uwagę, że katalog zastosowanych wobec posła PiS kar może być bardzo szeroki: od chłosty, poprzez klęczenie na grochu, aż po najstraszniejsze kary w postaci np. odebrania dekodera TV Trwam.

Bojkot a rozwój nowoczesnej dialektyki PiSjanistycznej

 1. Bojkot referendum

Patrz też

Linki zewnętrzne