Brzytwa Oleksego

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Typowa brzytwa
DJ Olex podczas pracy

Brzytwa Oleksego - tajny, mityczny artefakt III RP, odtajniony przez Aleksandra Gudzowatego.

Pierwsza wzmianka

Po raz pierwszy o tym sławnym narzędziu wspomniał w swoim studyjnym nagraniu duet Gudzy i DJ Olex 1) (warto dodać, że utwór ten bardzo szybko zdobył ogromną popularność i zajął pierwsze miejsca na listach przebojów). W trakcie spotkania Panowie na tzw. fristajlu (improwizacji) ujawnili wiele szczegółów dotyczących tej tajemniczej brzytwy. Poniżej fragment tekstu2) z tej niesamowitej sesji nagraniowej:

Charakterystyka narzędzia

Brzytwa zazwyczaj wykorzystywana do golenia, w tym wypadku jest narzędziem wykorzystywanym w znacznie szerszym zakresie. Z przedstawionego fragmentu wynika, że brzytwa była wielokrotnie wykorzystywana przez współpracowników Józefa Oleksego do badań proktologicznych - jednakże sam DJ Olex przyznaje, że nigdy jej do tego nie wykorzystywał.

Odtajniono także fakt, że narzędzie to było również używane w kuchni Oleksego, obecnie jednak zaprzestano jej wykorzystywania.

Możliwe także, że brzytwa służy także do cięcia przeróżnych materiałów - zapewne w ten sposób powstają niesamowite remixy DJ Olex'a, m.in. sławne Taśmy prawdy.

MC Gudzy zaprzeczył także, że brzytwa nie służy w żadnym wypadku do atakowania kogokolwiek, jednak DJ Olex nie wyklucza takiego użycia narzędzia.

Reakcje sitwy

Patrz też

Źródła