Cykliści

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Charakterystyka

Cykliści - grupa ludzi poruszających się za pomocą rowerów. Knują przeciw IV RP, PiS, megamocnemu rządowi asystentki Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego oraz przeciw samemu Naszemu Umiłowanemu Przywódcy, Nowemu Zbawicielowi Wolski, niezłomnemu i charyzmatycznemu, przypadkowo niedointernowanemu, Cudownie Ocalonemu Prezesowi-Premierowi-prawie Prezydentowi Jarosławowi (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionemu-Kaczyńskiemu razem z Żydami, ekologami, wegetarianami i masonami. Choć ich udział w zbrodniczym spisku nie jest udowodniony, to wszyscy dokładnie wiemy, że "wszystkiemu winniŻydzi, masoni i cykliści", a brak dowodów, potwierdzających to stwierdzenie, już sam w sobie jest "porażającym dowodem" ich wrogiej działalności.

Ze względu na związki cyklistów z rowerami, większość z nich najprawdopodobniej jest orientacji homoseksualnej (czytelnikom wywodzącym się z Ciemnego Ludu wyjaśniamy, iż są to pedały).

Porażająca prawda bezkontekstowa o cyklistach

Wegetarianie.jpg

W związku z coraz bardziej bezczelnym panoszeniem się cyklistów w Wolsce, na fali perfekcyjnie wprowadzanych przez Biało-Czerwony Obóz procesów dobrej zmiany, najtężsi uczeni i intelektualiści współczesności podjęli kompleksowe badania nad ich faktyczną rolą.

Te niebywale błyskotliwe prace jednoznacznie wykazały, że złowrogie komando cyklistów i wszystkie jego pododdziały, stanowią bardzo poważne, a nawet śmiertelne zagrożenie dla przyszłości IV RP oraz bytu biologicznego Narodu Wolskiego, gdyż tyleż bezczelnie, co skrajnie indoktrynują lud pracujący miast i wsi zupełnie mu obcymi wzorcami zachowań!

Przy okazji tych przełomowych badań na jaw wyszło, że oprócz cyklistów, określone siły z wrogich mocarstw nasyłają również na IV RP kolejne zbrodnicze bojówki, kryjące się pod niewinnym z pozoru kryptonimem "Wegetarianie"!:

Akcje cyklistów wymierzone w Naród Wolski

Niebywała wrogość cyklistów w wersji moto, objawiła się w pełni w dniu 18.07.2007, gdy w Alejach Ujazdowskich w Warszawie, rządowa lancia wioząca na posiedzenie rządu ministra Jacka Kościelniaka, została pod Kancelarią Premiera zaatakowana przez moto-cyklistę. Kierowca lancii starał się uniknąć zderzenia poprzez jazdę z dużą prędkością, jednak moto-cyklista-terrorysta-samobójca, próbując upozorować winę auta rządowego, atakował tak skutecznie, że znalazł się w szpitalu.

Patrz też

Linki zewnętrzne