Czworonożna kaczka

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Wg Mleczki wszystkiemu winne są wykształciuchy
To nie jest Lechosław

W dniu 18.02.2007, dziwnym zbiegiem okoliczności następnego dnia po zdecydowanej wypowiedzi prezydenta Wałęsy o przedstawicielach najwyższych władz państwowych Wolski, niektóre media elektroniczne doniosły, że w wiosce Minzu, w prowincji Shandong na wschodzie Chin, żyje kaczka posiadająca cztery nogi. Jej właścicielem jest rolnik Zhang Baoxiu, który nabył ją w czerwcu 2006 r.

Z czterech nóg tego sympatycznego czworonoga, dwie są całkiem normalne, a dwie pozostałe są zrośnięte. Na szczęście kaczka może normalnie chodzić po ziemi oraz pływać w wodzie, zachowując się przy tym zupełnie naturalnie. Zadaje to zdecydowany kłam wcześniejszym twierdzeniom niektórych przedstawicieli Układu, którzy sygnalizowali, że kaczka nie jest zupełnie normalna.

Jak widać z przedstawionego obok zdjęcia, złośliwe pogłoski liberałów o tym, jakoby czworonożna kaczka miała dwie głowy, również nie opierają się na prawdzie. Pan Zhang Baoxiu nie potwierdza także rozpowszechnianych przez wrogów narodu informacji, że kaczka ma na imię Lechosław.

Prezentowane obok zdjęcie stanowi jednocześnie porażający dowód niesłychanej agresji oraz wyjątkowo brutalnego traktowania biednego zwięrzęcia przez określone siły, o czym świadczy zaciśnięta na gardle kaczki ręka wroga narodu.

To też nie jest Lechosław - to Stumpy

W dniu 19.02.2007 opublikowano radosną informację o kolejnej czworonożnej kaczce, która kilka dni temu wykluła się na fermie pani Nicky Janaway w New Forest w Wielkiej Brytanii.

Rozradowana właścicielka fermy komentuje:

Agencje podają, że - wbrew znanym już insynuacjom liberałów - Stumpy ma się bardzo dobrze (jest całkiem normalny), biega na wszystkich swoich nogach, wykorzystując dodatkową parę z tyłu jako stabilizatory.

Patrz też