Dżugaszwili

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Dżugaszwili i Lech Kaczyński
Dżugaszwili w okresie wcześniejszym

Dżugaszwili - prawdziwe nazwisko aktualnego prezydenta Gruzji, na co dzień używającego pseudonimu "Micheil Saakaszwili". W sposób niedwuznaczny świadczy o związkach rodzinnych z Józefem Dżugaszwili, szerzej znanym jako Józef Stalin.

Fałszywa tożsamość prezydenta Gruzji została w dniu 06.05.2006 odważnie zdemaskowana przez Lecha Kaczyńskiego, który w wywiadzie dla Polskiego Radia po konferencji "Wspólna wizja na rzecz wspólnego sąsiedztwa", w czasie której spotkał się między innymi z prezydentem Gruzji, rzekomym Saakaszwilim, bez ogródek zakomunikował:

Ta śmiała i bezkompromisowa deklaracja stanowi jedno z najważniejszych osiągnięć lustracji, i to na arenie międzynarodowej.

Istnieją także przypuszczenia, że rzekomy prezydent Saakaszwili aka Dżugaszwili jest klonem wymienionego wcześniej Józefa Stalina, co sugerowałoby, że w Związku Sowieckim ludzi dało się klonować już pod koniec lat 60-tych ubiegłego stulecia, nie mówiąc o owcach, tudzież kaczkach. Stanowiłoby to oczywiste potwierdzenie dominacji naukowo-technologicznej tego mocarstwa nad dekadenckim zgniłym zachodem i bezdyskusyjnej wyższości ustroju socjalistycznego nad przestępczym liberalizmem.

Ostatnimi czasy prezydent Dżugaszwili prowadzi bohaterską obronę (jak wiadomo: najlepszą obroną jest atak) przed rosyjskim imperializmem. W czym oczywiście może liczyć na wsparcie Miłościwie Nam Nieobecnego i Niepoinformowanego, a nawet (!) na łże-wsparcie Rządu Okupacyjnego.

Patrz też

Linki zewnętrzne