Dinozaury

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Zakłamana wizja świata dinozaurów według wykształciuchów

Dinozaury - (wg łże-naukowców) grupa lądowych gadów, powstała około 230 milionów lat temu, wymarła wskutek uderzenia w Ziemię meteorytu przed 65 milionami lat.

Błyskotliwe odkrycia Macieja Giertycha

Ta bluźniercza teoria wysunięta przez liberalne środowiska pseudonaukowców i wykształciuchów, została ostatnimi czasy zakwestionowana przez prof. dr. Macieja Giertycha na forum Parlamentu Europejskiego, co następnie potwierdził swoim niekłamanym autorytetem wiceminister Edukacji Narodowej, Mirosław Orzechowski.

Według jedynej i światłej teorii Prof. Macieja Giertycha, ewolucja jest wierutnym kłamstwem, a dinozaury żyły obok ludzi przez długi czas, czego dowodem jest historia Smoka Wawelskiego, zarejestrowana ukrytymi kamerami przez Centralne Biuro Antykorupcyjne (Smok był podejrzewany o przyjęcie łapówki w postaci owcy wypełnionej siarką, sporządzonej przez Szewczyka Dratewkę):

Okaz nadal żywy

Miażdżącym dowodem niespotykanej prawdomówności Macieja Giertycha jest bronkozaur.

Wyniki niezależnych badań innych wybitnych uczonych

Ewa-Kopacz-dinozaury.jpg
W dniu 31.01.2019 wyniki swoich pogłębionych badań naokoliczność, które jednoznacznie potwierdzają jedynie słuszną tezę profesora Giertycha, błyskotliwie zaprezentowała ludowi pracującemu miast i wsi powszechnie znienawidzona była premiera i osławiona handlarka narządami zamordowanych pod Smoleńskiem Poległych Męczenników, niejaka Ewa Kopacz, czym niewątpliwie zasygnalizowała chęć pełnego zrehabilitowania się i przejścia - po niesławnym okresie błędów i wypaczeń - na jasną stronę mocy:

Patrz też