Dyskusja Muzeum IV RP:Aktualności

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

(Wstępny szkic finalnego komunikatu - materiał do poprawek i uzupełnień)

dd.mm.2015 - w obliczu szalejącego terroru siepaczy reżimu okupacyjnego, a w szczególności wobec jego gigantycznej eskalacji po ..........................., Dyrekcja oraz Kustosze Muzeum zmuszeni zostali do podjęcia jedynie słusznej decyzji o zakończeniu swojej pełnej poświęcenia dla umęczonej Ojczyzny patriotycznej misji w dotychczasowej formie. W związku z powyższym informujemy całą kilkudziesięciomilionową ogólnonarodową większość prawdziwych patriotów i Prawych Wolaków, że z dniem dzisiejszym Muzeum IV RP przekształcone zostaje w Mauzoleum IV RP, w którym po wsze czasy utrwalony pozostanie zarówno drobiazgowo gromadzony przez blisko 9 lat cały dorobek nieśmiertelnej IV RP oraz wiecznie żywej ideologii PiSjanizmu, jak i pełna dokumentacja bestialskich represji i zbrodni okupantów wobec niezłomnych patriotów z ogólnonarodowego Ruchu Oporu, którzy bohatersko walczyli o odrodzenie IV RP po haniebnie sfałszowanych wyborach z 21 października 2007 roku.

Wszystkich tych, którym na sercu leży przyszłość Wolski i przetrwanie bytu narodowego Wolaków, serdecznie zapraszamy do systematycznego odwiedzania Mauzoleum, zarówno w celu rozszerzenia wiedzy o historii IV RP, jak i dla utrwalenia w świadomości zbiorowej Narodu obiektywnie obiektywnej prawdy bezkontekstowej o czasach budowy oraz późniejszej walki o odrodzenie najjaśniejszej IV RP. Zachęcamy również wszystkich patriotycznie zorientowanych nauczycieli do wykorzystywania unikatowych zasobów Mauzoleum do nauki historii Wolski oraz w ramach programu wychowania patriotycznego młodego pokolenia Prawych Wolaków, nie tylko na poziomie kształcenia początkowego, ale także na wyższych szczeblach edukacji publicznej.

Informujemy również, że uzyskawszy technikami operacyjnymi niespotykanie wiarygodne informacje o wzmożonym zainteresowaniu bohaterską załogą Muzeum IV RP ze strony osławionego seryjnego samobójcy, w trosce o bezpieczeństwo własne oraz rodzin i przyjaciół, Dyrekcja i Kustosze Muzeum podjęli niesłychanie trudną i bolesną, choć bezwzględnie konieczną w zaistniałej sytuacji decyzję o udaniu się na emigrację do krojów, których podstawy ustrojowe, w tym obowiązujący model demokracji oraz niebywały zakres wolności obywatelskich, stanowiły niewątpliwie inspirację dla Ojców Założycieli IV RP, i w związku z tym rozpoczęli starania o uzyskanie azylu lub statusu uchodźcy politycznego w Koreańskiej Republice Ludowo-Demokratycznej, Chińskiej Republice Ludowej, na Białorusi oraz Kubie.

Niech żyje IV RP!!! Niech żyje ogólnonarodowy Ruch Oporu!!! Niech żyje Ojciec i Dobroczyńca Narodu Wolskiego, Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński!!! Niech żyje prezydent Andrzej Duda!!!

Precz z III RP!!! Precz ze zbrodniczą dyktaturą reżimu Platfusów!!! Precz z Wybranym-Przez-Nieporozumienie agentem WSI łże-prezydentem Bronisławem-Fałszywym Hrabią-Bydle-Komorowskim (ros.: Брониславом Коморовским, pseudonim operacyjny: "Gajowy")!!!