Dziadek Tusku

Z Muzeum IV RP
(Przekierowano z Dziadek Tuska)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Wg J. Kurskiego taki plakat zachęcił D. T. do wstąpienia do Wehrmachtu

Józef Tusk - (niem.: Joseph (Sepp) Tusk, nowom.: Dziadu Donaldu) - Dziadek Donalda Tuska, obywatel Wolnego Miasta Gdańska, z pochodzenia Kaszub, z poboru żołnierz Wehrmachtu, stał się nieświadomym negatywnym bohaterem kampanii do wyborów prezydenckich w 2005 roku.

Wojenne losy Dziadka, choć nietak barwne jak przygody Franciszka Dolasa wystarczyły, by o kilka punktów zmniejszyć poparcie dla jego wnuka i utorować drogę do prezydentury L. Kaczyńskiemu. W ten sposób Gefreiter Tusk - żołnierz III Rzeszy - walnie przyczynił się do powstania IV RP, co w sposób oczywisty potwierdza tezę o nasilających się bezprzykładnych ingerencjach wrogich Narodowi Wolskiemu obcych sił w wewnętrzne sprawy Wolski.

Zdemaskowanie zdradzieckiego dziadka

Ten istotny epizod najnowszej historii Wolski został opisany i spopularyzowany przez niestrudzonego i dociekliwego jej badacza i odkłamywacza, wybitnego przedstawiciela PiS-u, Jacka Kurskiego, który w dniu 11.10.2005 w wywiadzie dla tygodnika "Angora" stwierdził:

Antytezą postaci Dziadka Tuska jest Ojciec Kryże, zasłużony i bohaterski bojownik o wolność Narodu i gorący patriota. Wiedza o tej świetlanej postaci i jej dokonaniach nie została jeszcze szerzej spopularyzowana - wypada mieć nadzieję, że dzieła tego w niedalekiej przyszłości podejmie się z właściwymi mu dociekliwością, systematycznością i legendarnym już obiektywizmem pan Kurski.

Choć wszelkiej maści wrogowie narodu usiłowali wybielić dziadka Tuska, bezczelnie oskarżając bohaterskiego posła Kurskiego o kłamstwo, to jednak - jak było do przewidzenia - obiektywna prawda, w szczególności poparta porażającymi dowodami, uzyskanymi z najbardziej wiarygodnych źródeł, musiała w końcu wyjść na jaw.

Stało się to w dniu 21.05.2010, kiedy to w akcie wdzięczności za przełomowe orędzie do rosyjskich przyjaciół, wystosowane dalekowzrocznie w dniu 09.05.2010 przez przywódcę ogólnonarodowego Ruchu Oporu, prezesa-premiera-przyszłego-prezydenta Jarosława Kaczyńskiego, bohaterska "Niezawisimaja Gazieta" przekazała całemu światu porażające dowody hańby dziadka Tuska i oczywiście oczywistej niebywałej prawdomówności posła Kurskiego, komunikując między innymi, że:

Jako kolejnego gestu wdzięczności Narodu Rosyjskiego za szczerą, długoletnią przyjaźń Ojca Narodu Wolskiego, oczekiwać należy podjęcia przez Rosjan uczciwego śledztwa w sprawie mordu katyńskiego z 1940 roku, które z całą pewnością wykaże, że bezpośrednią odpowiedzialność za ten akt ludobójstwa ponosi dziadek Tuska, najprawdopodobniej w ścisłej współpracy z ojcem Tuska, który - jak powszechnie wiadomo - w 1939 roku był Rottenführerem elitarnej formacji w strukturach SS - SD (nie mylić ze znacznie groźniejszym i bardziej zbrodniczym SpieprzajDziadu.com).

Opłakane konsekwencje haniebnego pochodzenia Donaldu Tusku

Dziadek Zjawiska Biologicznego jako urodzony w lepszym miejscu patriota genetyczny w Wehrmachcie nie służył... jako szeregowiec

Niestety już po dwóch latach od zdemaskowania zdrajcy, bezpośrednio po bezczelnie zmanipulowanych przedterminowych wyborach z 21.10.2007 okazało się, że zdradziecki osławiony dziadek Tuska decydować będzie o polityce zagranicznej Wolski!:

Nieznane fakty hipotetyczne z tajnej biografii Donaldu Tusku

Patrz też

Linki zewnętrzne