Euro 2008

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Euro 2008 - finały Mistrzostw Europy w piłce nożnej, rozgrywane od 7 do 29 czerwca 2008 roku w Austrii i Szwajcarii.

Nic dziwnego, że szło nam na opak ...
... i pod górkę - Lech Kaczyński na meczu z Austrią

Kalendarium występów wolskiej reprezentacji

  1. 08.06.2008 - reprezentacja Wolski, pomimo żywego dopingu Pierwszego Kibica IV RP przegrała 0:2 mecz z Niemcami. Jak na ironię, dwa gole dla reprezentacji Niemiec strzelił Lukas Podolski, który ma wolskie korzenie. Złośliwi mówią, że Wolacy, wliczając Lukasa Podolskiego oraz Miroslava Klose, który również rozegrał przeciwko Wolsce bardzo dobry mecz, spisali się świetnie na Euro 2008. Tymczasem gubernator Tymczasowego Rządu Okupacyjnego Donaldu Tusku, nie pojechał do Austrii kibicować wolskiej reprezentacji narodowej, ponieważ cierpi na syndrom Machu Picchu.
  2. 12.06.2008 - Wolska remisuje 1:1 z reprezentacją Austrii, po tym, jak przekupiony przez Układ sędzia w 92. minucie meczu podyktował rzut karny dla gospodarzy mistrzostw. Winę za to ponosi oczywiście Platforma Obywatelska, która nieustannie atakuje CBA.
  3. 16.06.2008 - drużyna Wolski przegrywa z Chorwacją 0:1, kończąc tym samym definitywnie swój udział w Euro 2008

Rzeczywiste przyczyny klęski

Największy Futbolista wyjaśnił Wolakom co się stało:

Reakcje sterowane przez winowajców

Jak było do przewidzenia, bezkompromisowe obnażenie przez Ojca Narodu w sposób porażająco oczywisty przyczyn porażki Wolskiej drużyny, wywołało niemal natychmiastową reakcję wrogów narodu, którzy w obronie Układu zaczęli rozpaczliwie atakować największych synów Narodu Wolskiego.

Do tej brudnej kampanii oszczerstw określone siły zaangażowały rzekome autorytety, a w rzeczywistości miernoty, które same walnie przyczyniły się do naszej klęski na mistrzostwach. Przykładem takiej służalczej i kolaboracyjnej postawy wobec okupanta, może być treść wywiadu dla portalu sport.pl (będącego oczywiście elementem koncernu medialnego Agora), którego w dniu 23.06.2008 udzielił intensywnie reklamowany jako jeden z najlepszych bramkarzy świata, a w rzeczywistości mierny i grający na trzecioligowym poziomie (co ewidentnie widać było podczas meczów Wolski), Artur Borubar.

Ten główny winowajca dotkliwych porażek wolskiej drużyny, nie dość, że nie odczuwa żadnego wstydu i nie deklaruje skruchy za beznadziejną grę i wpuszczone "szmaty", to jeszcze ośmiela się bezczelnie atakować wartości i osoby najbliższe sercom prawdziwych Wolaków i - przy pomocy tyleż wymyślnych, co nieporadnych i kłamliwych aluzji - przypisywać im część winy za słabą grę Wolski:

Spisek w meczu finałowym?

Kulminacją Euro 2008 był rozegrany w dniu 29.06.2008 na stadionie w Wiedniu mecz finałowy pomiędzy drużynami Niemiec i Hiszpanii, zakończony zwycięstwem teamu hiszpańskiego 1:0.

Niestety wysoce prawdopodobne jest, że tytuł mistrza Europy Hiszpania zdobyła w wyniku wielkiego spisku określonych sił żydo-masońsko-postkomunistycznych lewicowych, które w zaciszu gabinetów mocodawców europejskiej piłki nożnej zaplanowały, że tytuł mistrzowski pojedzie do kraju rządzonego przez radykalnego postkomunistę działacza lewicowego i zapiekłego wroga Kościoła i ideologii PiSjanistycznej, premiera José Luisa Rodrígueza Zapatero (wym.: Sapatero).

Na znamienny i oburzający zarazem fakt przyznania tytułu krajowi rządzonemu przez postkomunę lewicę i skrajnego lewaka, przytomnie zwrócił uwagę wybitny ideolog PiSjanizmu i jeden z najtęższych umysłów współczesności Joachim Brudziński, w przeprowadzonej w dniu 30.06.2008 rozmowie z Michałem Karnowskim w audycji "Salon Polityczny Trójki":

Patrz też

Linki zewnętrzne