Ewolucja

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Opis pojęcia

Ewolucja - wymyślona przez żydo-masonerię, a rozpropagowana przez najgorszego sortu pedałów i pedofili absurdalna teza, mówiąca o tym, że człowiek i małpa rzekomo pochodzą od tego samego przodka! Stanowi typowy przykład niespotykanie szkodliwego wpływu liberalnych, a właściwie libertyńskich poglądów na rzeczywistość. Na wstępie należy jednak absolutnie jednoznacznie i z całą stanowczością stwierdzić, że pogląd ten jest całkowicie nieprawdziwy i chybiony, a szerzony jest w ramach bezczelnej propagandy na rzecz zbrodniczego Układu.

Geneza

Teorię ewolucji stworzył w 1859 roku Żyd, heretyk, a w dodatku obrzydliwy wegetarianin (!), niejaki Karol Darwin. Od tamtej pory masoni wciskają ludziom ciemnotę, twierdząc, że ten podstarzały pseudonaukowiec (starszy, siwy pan z Układu), rzekomo miał rację.

Dysputa naukowa

Jednym z zagorzałych przeciwników kuriozalnej teorii Darwina jest profesor dendrologii Maciej Giertych, który niesłychanie błyskotliwie udowodnił, że człowiek pochodzi od Boga, a ewolucja stanowi oczywiście oczywistą obrazę dla każdego wierzącego katolika.

Profesor Giertych na bazie swojego wybitnego dorobku naukowego, rozpoczął szeroko zakrojoną kampanię informacyjną, mającą na celu obnażenie haniebnych kłamstw i manipulacji oraz zdyskredytowanie absurdalnych tez Darwina i jego zwolenników, opartą na merytorycznych, uzasadnionych naukowo i trudnych do zaprzeczenia argumentach, np. że dinozaury były współczesne ludziom, o czym świadczą przypadki Smoka Wawelskiego, potwora z Loch Ness i smoka opisanego w pamiętnikach Marco Polo:

Ewa-Kopacz-dinozaury.jpg
Epokowe odkrycie profesora Giertycha zostało tak porażająco udowodnione i niebywale przekonująco zaprezentowane, że nawet powszechnie znienawidzona była premiera kondominium rosyjsko-niemieckiego i osławiona handlarka narządami zamordowanych pod Smoleńskiem Poległych Męczenników, niejaka Ewa Kopacz, zmuszona została do ogłoszenia ściśle skrywanych do tej pory wyników swoich badań naukowych, które jednoznacznie potwierdzają oczywiście oczywistą zresztą dla każdego Prawego Wolaka tezę Macieja Giertycha, że ludzie żyli współcześnie z dinozaurami:

Według niektórych doniesień, małpy również zaprzeczają, jakoby miały z profesorem Giertychem wspólnego przodka.

Inni przeciwnicy teorii ewolucji za koronny argument braku istnienia takowej podają przykład rodziny Giertychów (Jędrzej -> Maciej -> Roman).

Patrz też

Linki zewnętrzne