Facebook

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Symbol Falangi jest zakazany przed 02.11.2016, ale jest dozwolony od 02.11.2016

Facebook - z gruntu wrogi wszystkiemu, co wolskie monopolistyczny portal, rzekomo społecznościowy, rzekomo służący do swobodnego kontaktowania się osób na nim zarejestrowanych. W rzeczywistości brutalnie cenzurowany przez sojuszników PO et consortes w ramach zmowy dziennikarzy, inspirowanych przez służby specjalne, agentów wrogich państw, przeciwników odnowy moralnej i szarą sieć, czego dowodem jest kampania blokowania stron sojuszniczego wobec rządzącej Partii ruchu narodowego w Wolsce.

Rzekomy powód usuwania cenzurowania stron narodowych

Jak wie każdy Prawy Wolak informacje o naruszeniu rzekomych wartości propagowanych przez Facebook pochodzą od wrogich Wolsce, dobrej zmianie, megamocnemu rządowi i samemu Naszemu Umiłowanemu Przywódcy, Nowemu Zbawicielowi Wolski, niezłomnemu i charyzmatycznemu, przypadkowo niedointernowanemu, Cudownie Ocalonemu Prezesowi-Premierowi-prawie Prezydentowi Jarosławowi (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionemu-Kaczyńskiemu pospolitych donosicieli uprawiających swoją krecią robotę pod płaszczykiem wszechwładnej poprawności nienawiści politycznej, która służy określonym siłom i jest wodą na młyn Rosji i IV Rzeszy oraz wszelakiej maści innych wrogów Wolski.

Apogeum wrażej akcji usuwania cenzurowania treści narodowych - 26.10.2016

Z Facebooka ponownie znikają profile wydarzeń utworzone przez narodowców, blokowaneteż konta ich działaczy. Administratorzy portalu bezczelnie i bezpodstawnie usunęli profile Marszu Niepodległości, Młodzieży Wszechpolskiej, Obozu Narodowo-Radykalnego i Ruchu Narodowego. Akcja trwa od kilku miesięcy, podczas których narodowcy i administratorzy bawią się ze sobą w kotka i myszkę - profile są kasowane, przywracane i tak w kółko.

Przez akcję Facebooka stowarzyszenie może mieć teraz poważny problem. Marsz Niepodległości organizowany jest dzięki datkom, a narodowcy nie mogą już reklamować zbiórki na FB. Przez to mogą zebrać znacznie mniej, niż zakładali.

Kontrakcja narodowców na Twitterze

Narodowcy o swoich problemach na Facebooku rozpisują się na innym portalu społecznościowym - Twitterze:

Pacyfikacja Twittera przez określone siły

Ostatnim, dostępnym powszechnie miejscem, w którym narodowcy próbowali nagłaśniać swoje akcje, był Twitter. Tam nawoływali m.in. do tego, by blokować twitterowy profil Facebooka:

Reklamowali też Marsz Niepodległości. Twitter bezczelnie i samowolnie zablokował ich konto za rzekome "naruszenie zasad".

Petycja do Marka Zuckerberga - rzekomego właściciela Facebooka

Narodowcy napisali więc petycję do Marka Zuckerberga, w której domagają się zwolnienia szefowej polskiego Facebooka Sylwii de Weydenthal, która bezczelnie bierze:

Interwencje megamocnego rządu mające na celu przywrócenie równowagi politycznej na Facebooku

Interwencję zapowiedział też najlepszy w dziejach Wolski wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki:

Wściekły atak na narodowców i ich jedynie słuszny antysemityzm oraz islamo-, homo- i uchodźcofobię

W dniu 02.11.2016 r. niejaki Sławomir Sierakowski, zapiekły lewak i wróg wszystkiego co wolskie, w "Poranku Radia TOK FM bezczelnie naigrywał się z usunięcia ocenzurowania stron narodowców na Facebooku:

Jedynie słusznej ideologii nacjonalistycznej bronił dzielnie wybitny niegramotny niepokorny dziennikarz Piotr Gursztyn:

Miażdżące zwycięstwo narodowców - Facebook przywrócił stronę Marszu Niepodległości

W dniu 02.11.2016 r. dzięki zjednoczonym wysiłkom narodowców i megamocnego rządu IV RP usunięta ocenzurowana bezczelnie strona jedynie słusznego Marszu Niepodległości została przywrócona. Skonfundowany ignorancją swojego personelu wiceprezes Facebooka na region EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) Richard Allan napisał list otwarty, w którym pokrętnie wyjaśnia, że portal usunął ocenzurował profil Marszu Niepodległości rzekomo ze względu na zgłoszenia o "mowie nienawiści", której przejawem był m.in. użyty na plakacie historyczny symbol Falangi (tradycja symbolu ręki z mieczem w Polsce sięga XVI wieku, kiedy został on umieszczony na proporcu floty kaperskiej, za panowania Zygmunta I Starego, a współczesny proporzec Marynarki Wojennej RP, przedstawiający zbrojne ramię nawiązuje do tamtych tradycji - przyp. Muzeum IV RP):

Dossier fotograficzne wojny totalnej mediów rzekomo społecznościowych z narodowcami

Kto za tym wszystkim stoi - czwórka z Dublina

W dniu 02.11.2016 r. w programie "Minęła 20" w TVP Info wybitny niegramotny niepokorny dziennikarz Rafał Otoka-Frąckiewicz błyskotliwie zdemaskował określone siły, które stoją za usuwaniem cenzurowaniem stron na Facebooku:

Na portalu pitu-pitu.pl obszerniej przedstawił swoje rewelacje w wypowiedzi pod tytułem "Gender, Facebook i czwórka z Dublina" (03.11.2016):

Protest narodowców pod siedzibą Facebooka przeciwko wrażej akcji usuwania cenzurowania treści narodowych - 05.11.2016

ONR, Młodzież Wszechpolska, Ruch Narodowy oraz organizatorzy Marszu Niepodległości jedynie słusznie protestowali przed siedzibą polskiego oddziału Facebooka w Warszawie przeciw blokowaniu ich profili w tym serwisie. Jak podaje "Gazeta Wybiórcza", w rzekomo krótkim proteście uczestniczyło ok. 120 osób. W ostatnich dniach naz Facebooku zniknęły ocenzurowano profile m.in. Marszu Niepodległości, Ruchu Narodowego, Obozu Narodowo-Radykalnego i Młodzieży Wszechpolskiej.Zostały bezprawnie zablokowane także profile samych działaczy. Wiceprezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak jednoznacznie powiedział podczas protestu, że jego zdaniem Facebook, dopuszczając się bezczelnego i bezprawnego blokowania profili o charakterze narodowym, mógł złamać wolskie prawo:

Patrz też

Linki zewnętrzne