Feministki

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Wprowadzenie

Feministki - mianem tym określa się bezbożne kobiety, które twierdzą, iż "walczą o swoje prawa", choć tak naprawdę dążą one do eksterminacji wszystkich mężczyzn (rozmnażać się będą na drodze partenogenezy), zniszczenia IV RP i do zapanowania nad światem.

Czas wolny feministki spędzają na usuwaniu ciąży, uczestniczeniu w paradach równości i manifach lub - przy okazji dnia kobiet - podstępnym zanurzaniu Pierwszej Damy w szambie.

Większość feministek jest orientacji homoseksualnej (w języku potocznym IV RP słowa "feministka" i "lesbijka" są używane zamiennie).

Charakterystyka wrogiego komanda feministek na podstawie obiektywnych badań naukowych

Wnioski z pionierskich badań naukowych Barbary Giertych

W dniu 25.03.2007, dzięki drobiazgowym badaniom pani mgr Barbary Giertych, żony ministra Giertycha, wyszło na jaw, że w rzeczywistości za zasłoną hasła feminizmu cynicznie kryją się "lewackie anarchistki", które z prawdziwym feminizmem, reprezentowanym - jak sama zadeklarowała w wywiadzie dla "Wprost" - przez panią Basię, nie mają nic wspólnego.

Wredna ta manipulacja postkomunistycznych lewicowych agentek, ma służyć oszukiwaniu społeczeństwa i realizowaniu przez grupę wrogich Wolsce i IV RP celów liberalnych okupantów.

Wnioski z nowych pogłębionych badań Romana Sklepowicza

Porażający raport z obserwacji i analiz wybitnego eksperta TVP Info Romana Sklepowicza, zaprezentowany został w dniu 04.10.2017 na antenie głęboko patriotycznej internetowej telewizji "wRealu24", w jedynie słusznym komentarzu do manifestacji "zdziczałych i niewyruchanych" feministek pod hasłem "Czarny wtorek":

Wnioski z najnowszych pogłębionych badań: "Szczęśliwa kobieta u boku swojego męża" zamieszczone na populis prawym i jedynie słusznym portalu "Idź Pod Prąd" (07.02.2018)

Przywódczynie zbrodniczej organizacji

Najbardziej znanymi liderkami feministek są:

Przykłady wrogich Wolsce i jej substancji biologicznej działań i zachowań rozwydrzonych feministek

  1. "Już teraz w ofiary gwałtów mają opory, boją się zgłaszać na policję. Teraz już w ogóle nie będą zgłaszać przestępstwa. Będą się bały, że jeśli w wyniku gwałtu zajdą w ciążę, to będą musiały urodzić dzieci gwałcicielom" - działaczka partii "Razem" Agnieszka Dziemianowicz-Bąk w wywiadzie dla TOK FM (23.09.2016)
  2. "Prawicowym fundamentalistom chodzi o kontrolę życia. Kobiety będą piętnowane. Te które przeżyją tragedię, bo poroniła, przy łóżku szpitalnym będą miały nie psychologa, ale policjanta i prokuratora, którzy będą sprawdzać, czy do poronienia doszło samoistnie czy nie" - ibidem
  3. "Protestowaliśmy [ tak zwany "czarny protest" przed Sejmem przeciwko totalnemu zakazowi aborcji ], że w XXI wieku projekt Ordo Iuris w ogóle jest rozważany, jako prawo możliwe do wprowadzenia" - ibidem
  4. "To jak z tymi feministkami w UE, które mówią, że no jak będą gwałcić was ci z ISIS, to się nie brońcie, bo oni są spragnieni kobiety i dajcie im jeszcze kwiatka, a w Szwecji im mieszkania chcą dać" - Marek Suski w audycji "Salon polityczny Trójki" na antenie Polskiego Radia (29.03.2017)
  5. "Kobiety z hasztagu #niejestemfeministka to trochę jakby czarni namawiali Lincolna, żeby nie znosił niewolnictwa" - niejaka Lunks na Twitterze (12:06 - 7 lut 2018)
  6. "#NieJestemFeministką
  7. "Nauczcie się, tępe dzbany tweetujące #NieJestemFeministką że feminizm wiąże się z możliwością WYBORU i SAMOSTANOWIENIA przez kobietę, więc jeśli same chcecie siedzieć w domu i rodzić dzieci, dokonujecie WYBORU, co jest samo w sobie feministyczne." - niejaka MARCHEW na Twitterze (13:08 - 7 lut 2018)
  8. "nie wiem jak mozna tak nie szanowac wysilku, pracy i lat poswieconych przez kobiety na to zebyscie teraz kury domowe nie musialy sie przymusowo plaszczyc przed mezczyznami, mialy dosteo do edukacji i nie byly traktowane jak gorszy, slabszy gatunek #NieJestemFeministka" - niejaka س حول na Twitterze (16:21 - 7 lut 2018)
  9. "Niektórzy nie wiedzą czym jest feminizm więc wyjaśnię:

Przykłady przyjaznych Wolsce i jej substancji biologicznej zachowań Prawych Wolaków

Patrz też

Linki zewnętrzne