Finansiści

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Typowy wizerunek cynicznego finansisty - prezes Banku Światowego Paul Dundes Wolfowitz

Finansiści - w nomenklaturze IV RP osoby pracujące w bankach, firmach ubezpieczeniowych, Ministerstwie Finansów itp., w sposób niesłychanie oczywiście oczywisty będące współpracownikami lub sympatykami Układu, łże-elit, szarej sieci, korporacji i netłorków, liberałów, PO, Potężnego frontu, WSI, KGB, GRU i Stasi.

Ta zbrodnicza szajka podejrzanych indywiduów, sterowana przez określone siły związane ze światową Żydo-masonerią i liberal-komuną, została odważnie i bez ogródek zdemaskowana przez jedną z niewielu wiarygodnych i prawdziwie wolskich gazet "Nasz Dziennik".

W dniu 27.04.2007 bohaterska ta gazeta przedstawiła porażające informacje o prawdziwych celach i zadaniach finansistów, z których bezpośrednio wynika, że grupa finansistów usiłuje cynicznie zajmować stanowiska w urzędach, instytucjach i podmiotach związanych blisko z sektorem finansowym!:

Takie działania finansistów mogą, a nawet powinny, być traktowane jako sabotaż lub próba przewrotu, gdyż zajmowanie stanowisk we wszelkich podmiotach zależnych od Partii i/lub jego koalicjantów przez osoby bez znaczących osiągnięć w zakresie ignorancji oraz udokumentowanej procesowo, teczkowo lub co najmniej medialnie przynależności do elitarnego grona odnowicieli, jest rażąco sprzeczne z podstawami PiSjanistycznej polityki kadrowej, a tym samym wolską racją stanu.

Czołowymi przedstawicielami tej groźnej grupy są m. in.:

Analiza funkcji pełnionych przez ww. indywidua pozwala trzeźwo myślącym Wolakom zrozumieć, jak bardzo duże wpływy ma szajka finansistów.

Na szczęście Jarosław Kaczyński zachowuje czujność i nie dopuści, by knowania tej szajki zaszkodziły Wolsce. Jak oświadczył w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" (nr 20/2007):

Jego Niewielka Wysokość tłumaczył, że nie chce, by ktoś przelał na jego konto pieniądze, a potem próbował z niego robić aferzystę. Jest to element realizacji hasła "Finansiści do Finlandii". [1]

Patrz też

Linki zewnętrzne