Gówniażeria

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Gówniażeria (według wr. wykszt.: Gówniarzeria) - element naskórkowego elektoratu zdemaskowany przez Wielkiego Wodza Uczciwych Wolaków jako elektorat "bez aspiracji". Osobnik z gruntu podejrzany, najczęściej urodzony po roku 1960, korzystający z Internetu i wykorzystujący to wrogie narzędzie do szkodzenia wizerunkowi IV RP.

Jak słusznie zauważył Geniusz Mazowsza, młodzi ludzie - będąc elementem niewyrobionym politycznie i światopoglądowo - poddali się owczemu pędowi i niecnym hasłom propagowanym przez Wrogów Narodu, zachęcającym do brania udziału w przedterminowych wyborach 21 października 2007 r.

O wybitnej inteligencji Genialnego Językoznawcy świadczy fakt użycia określenia "gówniażeria" także w bardziej tradycyjnym kontekście językowym, przy okazji afery z niewystarczającą liczbą podpisów na liście poparcia Jana Olszewskiego jako kandydata do Senatu.

Przykłady wrogich akcji i haseł

Jakie hasło taki plakat
Kolejny dowód rozwydrzenia gówniażerii

Jest oczywistą oczywistością, że w tej sytuacji heroiczny wysiłek towarzysza Jarosława poszedł na marne. W tym miejscu musimy zapytać: Dlaczego nie wszczęto śledztwa? Uczciwi Wolacy domagają się przykładnego ukarania winnych tej zbrodni.

Gówniażeria przegląda na oszczy

11.02.2011 - w najmłodszej grupie wiekowej uprawnionych do głosowania największym poparciem cieszy się Prawo i Sprawiedliwość - wynika z sondażu TNS OBOP. 34 % wyborców między 18 a 24 rokiem życia zamierza oddać swój głos na partię Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego. To o 5 punktów procentowych więcej od PO, która w tej grupie otrzymała wynik 29 % Ponadto na Ruch Oporu chce głosować 37 % osób z grupy badanych, którzy zadeklarowali, że „jeszcze się uczą”, podczas gdy PO popiera w tej grupie tylko 29 % ankietowanych.

Patrz też

Linki zewnętrzne