Gabriel Janowski

Z Muzeum IV RP
Wersja z dnia 10:57, 1 maj 2015 autorstwa Admin (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "<onlyinclude> Gabriel Janowski ćwiczy kazaczoka (prysiudy) [http://www.youtube.com/watch?v=96Qt76NmK7E] '''Gabriel Janowski''' - ...")

(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Gabriel Janowski ćwiczy kazaczoka (prysiudy) [1]

Gabriel Janowski - wybitny polityk i działacz ludowy, w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2009 roku reprezentujący PiS.

Nieprzejednany wróg układu i szarej sieci, padł ongiś ofiarą nikczemnego spisku określonych sił. Dosypano mu narkotyków do jedzenia i sfilmowano jego ekscentryczne zachowanie w Sejmie, aby go skompromitować. Ponurą tę prawdę o przestępczych działaniach liberałów Gabriel Janowski bohatersko ujawnił w dniu 28.04.2009 przed kamerami TVN 24:

Po tych wydarzeniach przez kilka lat odpoczywał z dala od zgiełku życia publicznego, obecnie jednak z nowymi siłami zaangażował się po Dobrej Stronie Mocy. W ramach Jedynie Słusznej Partii będzie należał do grona polityków umiarkowanych, na co w dniu 29.04.2009 zwrócił uwagę rzecznik prasowy Klubu Parlamentarnego PiS, Mariusz Błaszczak:


Patrz też

Linki zewnętrzne