Gender

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Gender - wroga zdrowej substancji biologicznej Prawych Wolaków panseksualistyczna, tęczowa ideologia neomarksistowska niszcząca ducha, każdego młodego człowieka, każde dziecko. Ta błyskotliwa definicja zniszczenia idącego przez świat została sformułowana w dniu 24 października 2018 r. przez samego Ojca Dyrektora Tadeusza Rydzka w komunikacie w sprawie Tęczowego Piątku, który odbędzie się z poduszczenia szatana w 211 szkołach w całej restaurowanej IV RP 26 października.

Komunikat

Bardzo ważnym jest żeby mieć chleb. Ważna jest egzystencja, ta fizyczna, ale jeszcze ważniejszy jest duch w narodzie. Jaki duch? Właśnie tu widzimy atak na ducha narodu. Najbliższy piątek ma być piątkiem tzw.tęczowym” w szkołach i chyba nie tylko w szkołach.

Grupy, fundacje, organizacje pozarządowe mają być w 211 szkołach i indoktrynować dzieci. Idą przez panseksualizm, przez gender. To jest to zniszczenie młodego człowiek]a. To jest zniszczenie ducha. Każdy młody człowiek, każde dziecko jest ciekawe tych spraw, biologii, która jest wyznaczona przez Pana Boga po to, żeby przekazywać życie, uczestniczyć w akcie stwórczym Boga.

Ja jestem tym [ genderprzyp. Muzeum IV RP ] zszokowany. Po prostu brak słów. Pytam się: gdzie my jesteśmy? Setna rocznica odzyskania niepodległości i ma byćtęczowaniebiało-czerwona”. Dlaczego nie biało-czerwona? W jakim duchu wychowuje się dzieci i młodzież?

W 40. rocznicę inauguracji pontyfikatu wyboru Polaka na papieża, największego z rodu Słowian, z rodu Polaków, wielkiego świętego. Czy tego nas uczył Jan Paweł II? Czy taka będzie Polska? Gdzie są odpowiednie władze? W którym kierunku idziemy? Patrzmy, ale rodzice, wychowawcy, nauczyciele niech pilnują dobrego wychowania dzieci i młodzieży. Nie dajmy zniszczyć dzieci imłodzieży.

To jest rewolucja neomarksistowska, ona idzie przez świat. Czy Polska też się będzie temu poddawała? Pytam: gdzie jest Ministerstwo Edukacji? Gdzie jest Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego? Biało-czerwona czy tęczowa? Tylko gospodarka czy też duch narodu? Jaki duch? „Niczym Sybir, niczym knuty i cielesnych tortur król, lecz narodu duch otruty – to dopiero bólów ból” – mówił poeta. To przeżyliśmy w naszej historii nie jeden raz.

Akcja Tęczowy Piątek

Tęczowy Piątek w wolskich szkołach odbędzie się po raz kolejny 26 października 2018 r. To międzynarodowa akcja, w kraju koordynowana przez Kampanię Przeciw Homofobii, która ma sprawić, by "młode lesbijki, geje, osoby biseksualne, transpłciowe, queer i interpłciowe poczuły, że w szkole jest miejsce też dla nich".

Tęczowy Piątek to złamanie prawa oświatowego i pranie mózgu dzieciom i młodzieży

Seksualny stosunek do Tęczowego Piątku

Nasz Umiłowany Przywódca, Naczelnik Państwa Wolskiego, Skromny Pracownik Winnicy Pańskiej, Dobry Pasterz i Nowy Zbawiciel Wolski, Obrońca Europy przed islamem, Wielki Higienista, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński o specyficznej socjotechnice, której centrum jest wczesna seksualizacja dzieci

W dniu 9 marca 2019 r. podczas konwencji Partii w Jasionce Nasz Umiłowany Przywódca, Naczelnik Państwa Wolskiego, Skromny Pracownik Winnicy Pańskiej, Dobry Pasterz i Nowy Zbawiciel Wolski, Obrońca Europy przed islamem, Wielki Higienista, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński przestrzegał:

Inne wybitne autorytety społeczne IV RP o panoszeniu się gender dla zysku

Inne wybitne autorytety społeczne IV RP o panoszeniu się gender w przedszkolach

LGBT podszywa się pod gender

W dniu 28 wrzesnia 2020 r. Patryk Jaki ujawnił na Twitterze porażającą prawdę o podszywaniu się łatwym do manipulowania LGBT pod neomarksistowską ideologię gender:

"Nowy człowiek" kształtowany przez neomarksizm ma być wyzwolony na rzecz gender

W dniu 28.11.2020 r. arcybiskup Henryk Hoser zdemaskował cel neomarksizmu jakim jest stworzenie "nowego człowieka", który będzie wyzwolony na rzecz gender:

Patrz też

Linki zewnętrzne