Geniusz Mazowsza

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Wolacy kochają Geniusza

Geniusz Mazowsza - honorowy tytuł nadany spontanicznie przez zdrową część Narodu Jarosławowi Kaczyńskiemu, w uznaniu jego niekwestionowanych dokonań w wielu dziedzinach życia i wiedzy, a w szczególności za:

Najwybitniejsi Wolacy o Geniuszu i jego genialnym mózgu

Kolejny portret Geniusza
  1. "Tak naprawdę Jarosław Kaczyński to mózg intelektualny, człowiek który ma koncepcję partii prawicowej opartej na standartach partii konserwatywnej, która jednak nie zapomina o zasadzie solidaryzmu. A więc widzi potrzeby obywateli mających prawo oczekiwać pomocy od państwa i uczestniczyć w tym, co to państwo dzięki rozwojowi gospodarczemu zyskuje"Zbigniew Wassermann w rozmowie z Barbarą Kasprzycką na łamach portalu dziennik.pl (08.01.2009)
  2. "Każdy kto zna Jarosława Kaczyńskiego wie, że to jest przemiły, inteligentny, bardzo oddany Polsce i bym powiedziała to jest mąż stanu [...] Bardzo trudno jest zmienić wizerunek taki już worany w opinię publiczną i każdy, kto spotkał Jarosława Kaczyńskiego, a przede wszystkim dziennikarze wiedzą, że ten wizerunek jest krzywym zwierciadłem tego człowieka, bo nawet pani to wie, ja to wiem, wszyscy dziennikarze, którzy kiedykolwiek go spotkali uważają go za geniusza politycznego"Elżbieta Jakubiak w rozmowie z Moniką Olejnik (pseudonim operacyjny: "Stokrotka") w audycji "Gość Radia Zet" (16.10.2009)
  3. "Ja uważam, że Jarosław Kaczyński ma przebłyski geniuszu, ale oczywiście, jak każdy człowiek, potrafi przyznać się do błędów, które popełnia"Adam Bielan w rozmowie z Konradem Piaseckim w audycji "Kontrwywiad" na antenie RFN FM (19.11.2009)
  4. "On swoich poglądów nie zmienił. Był i jest ciekawym rozmówcą, rozsądnym politykiem, patriotą, ale przede wszystkim mózgiem"Nelly Rokita w rozmowie z portalem Wirtualna Polska (18.05.2010)
  5. "Nie jesteśmy geniuszami, i całe szczęście. Zostałyśmy stworzone by być upiększeniem i ostoją dla geniusza"Magdalena Żuraw na swoim blogu (27.09.2011)
  6. "Kandydatem na premiera i premierem jesienią będzie Jarosław Kaczyński. [...] Kaczyński spowodował, że prezydentem jest Duda. To geniusz polityczny" - Beata Szydło w rozmowie z Konradem Piaseckim w audycji "Kontrwywiad" na antenie RMF FM (25.05.2015)

Patrz też

Linki zewnętrzne