Genowefa Wiśniowska

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Genowefa W. przyjmuje gratulacje od Pingwina po wyborze na wicemarszałka Sejmu

Genowefa Wiśniowska - parapsycholog, zagorzała przeciwniczka zwalczanego w IV RP ruchu zwanego nepotyzmem, wybitna krasomówczyni i, wraz z Endrju, współzałożycielka kosmopolitycznego ruchu społecznego i partii Samoobrona. To ona po Pierwszym Mulacie RP objęła funkcję wicemarszałka Sejmu, a obejmując to stanowisko we wrześniu 2005 roku zapewniała:

Ponad rok później, w listopadzie 2006, zasłynęła, niezrozumiałą przez wykształciuchów, troską o karierę własnej córuni, którą łaskawie poleciła na stanowisko dyrektora sekretariatu ministra budownictwa Andrzeja Aumillera, zwykłym (zbiegiem okoliczności również członka Samoobrony). Skwitowała to słowami, że jej dzieci "są od samego początku w Samoobronie i pan Andrzej Lepper mógł polegać także na Sylwii".

Według "Gazety Wyborczej", tuby Układu, Smok Wawelski i Ciemny Lud (wliczając Burą Sukę) liczą na to, że polegnie. Tymczasem, córka, Sylwia Wiśniowska, nie zważając na złośliwości szarej sieci już pracuje dla dobra IV RP.

Życiorys

Genia zgłębiała tajniki zarządzania współczesnym i nowoczesnym państwem jakim ma stać się IV RP, ucząc się w Technikum Ekonomicznym w Legnicy, następnie w Studium Kulturalno-Oświatowym we Wrocławiu, a także (uwaga) w Instytucie Ekonomii i Kultury (Wyższa Szkoła Magii) w Moskwie (filia w Warszawie), gdzie ukończyła parapsychologię.

Wiarygodność tych ostatnich studiów została zakwestionowana w maju 2006 w jednym z odcinków programu Teraz My! [1], żydowsko-masońskiej telewizji TVN24. Pomimo kłamliwych opinii wykształciuchów, iż uczelnia ta nie była akredytowana przez MEN przed 1991 rokiem, Genowefa Wiśniowska tytułuje się magistrem psychologii.

Błyskotliwą karierę światowej sławy businesswoman (drugie miejsce wśród najbardziej wpływowych kobiet świata według "Time", po Matce Teresie), rozpoczynała i kończyła w dziale technicznym Zakładu Naprawy i Mechanizacji Rolnictwa w Ząbkowicach Śląskich (w 1990 roku została wspólniczką w firmie siostry w Ząbkowicach, która zajmowała się pakowaniem próżniowym garmażerki, owoców i warzyw. Firma upadła.). Karierę tę brutalnie przerwał główny wykształciuch i członek łże-elit III RP Leszek Balcerowicz. Genowefa do dziś z bólem serca wspomina tę historię słowami: "plan Balcerowicza wszystko przeciął".

Cytaty

Genia słynie ze wzruszających i nierzadko pełnych elokwencji wypowiedzi. Oto kilka z nich:

Ciekawostki

Patrz też

Linki zewnętrzne