Gry i zabawy wrogów narodu

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Gry i zabawy wrogów narodu - wbrew temu, co rozpowszechniają wrogie media, wrogowie narodu to ludzie najgorszego sortu rzekomo kochający dobrą zabawę. Pomimo trwającej w ich mniemaniu okupacji III RP i szykan megamocnego rządu, lud kosmopolityczny nie traci ducha, organizując liczne imprezy masowe, jak festyny, pikniki, happeningi, zabawy ludowe i zawody sportowe.

Zabawy karnawałowe

Düsseldorf - 08.02.2016

Pochód miał odbyć się na zakończenie karnawału w "Różany Poniedziałek", jednak ze względu na możliwość wichury, został odwołany. Widzowie mogli jednak już wówczas obejrzeć platformy zaparkowane przed ratuszem.

Był to kolejny bezprzykładny akt brutalnej ingerencji w wewnętrzne sprawy Wolski ze strony znienawidzonych przez wszystkich Wolaków Niemiec, a zarazem bezczelny atak na jej suwerenność: podczas rzekomej "parady karnawałowej" w Duesseldorfie, będącej faktycznie haniebną antywolską hucpą rewizjonistów z Bonn Niemiec, zorganizowaną pod dyktando najgorszego sortu Wolaków, dochodzi do brutalnego ataku na największe dla wszystkich Wolaków świętości - samego Prezesa IV RP, Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, Obrońcę Europy przed islamem, Wielkiego Higienistę, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego, oraz najbardziej niewątpliwie wiarygodną i niezależną, nie tylko w Wolsce, ale i całej Europie, umiłowaną przez wszystkich Wolaków rozgłośnię radiową - Radio Maryja!:

Szef MSZ Witold Waszczykowski wysłał także list do swojego niemieckiego odpowiednika:

W rozmowie z TVN24 stwierdził, że "spirala może ruszyć":

  • "Zaczną się okładki w czasopismach. Kibice pojadą z transparentami [...] Jeśli będzie pozwolenie na tego rodzaju wzajemne szydzenie, to może dojść do incydentów."

WitoldWaszczykowski nazwał platformę "wybrykiem" i zapowiedział, że będzie, w sposób "wyważony i delikatny" pytał o nią niemieckich partnerów:

Witold Waszczykowski zapowiedział również, że podczas spotkania z szefem MSZ Niemiec Frankiem Walterem Steinmeierem spyta:

Düsseldorf - 13.03.2016

W Duesseldorfie odbył się w pochód karnawałowy odwołany przez organizatorów na początku lutego ze względu na niekorzystną pogodę. Wśród platform, które przejechały przez miasto, znajdowała się także figura Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego pokazywana w lutym 2016. Twórca figury Jacques Tilly powiedział telewizji WDR, która na żywo transmitowała pochód, że platforma pokazuje "autorytarną przebudowę państwa w Polsce". Jak dodał, motyw "wzbudził ogromne echo medialne na świecie", także dlatego, że polski minister spraw zagranicznych "zirytował się" z tego powodu. W kilkugodzinnym pochodzie uczestniczyło 10 tys. przebierańców. Kilkaset tysięcy osób - mieszkańców Duesseldorfu i turystów z Niemiec i zagranicy przyglądało się paradzie zorganizowanej pod hasłem "Düsseldorf - ostry jak musztarda".

Düsseldorf - Rosenmontag - 27.02.2017

Kolejny bezprzykładny akt brutalnej ingerencji w wewnętrzne sprawy Wolski ze strony znienawidzonych przez wszystkich Prawych Wolaków Niemiec, a zarazem bezczelny atak na jej suwerenność: podczas rzekomej "parady karnawałowej" w Duesseldorfie, będącej faktycznie haniebną antywolską hucpą rewizjonistów z Bonn Berlina, zorganizowaną pod dyktando KOD i najgorszego sortu Wolaków, doszło do brutalnego ataku na największe dla wszystkich Wolaków świętości - samego Naszego Umiłowanego Przywódcę, Naczelnika Państwa Wolskiego, Dobrego Pasterza i Nowego Zbawiciela Wolski, Obrońcę Europy przed islamem, Wielkiego Higienistę, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego, megamocny rząd i autorytety społeczne IV RP.

Düsseldorf - Rosenmontag - 12.02.2018

Karnawal 2018 Duesseldorf.jpg

1 Maja 2017 - Facebook

Patrz też

Linki zewnętrzne