Historia Wolski - Tom 7: Wolska na drodze z Konzentrationslager w landzie IV Rzeszy do Chin

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Od 09.10.2011 do 26.08.2012

Okres ogólnonarodowego zrywu patriotycznego po sfałszowanych wyborach parlamentarnych - przygotowania do Anschlußu Budapesztu i Wielka Insurekcja Kościusz Kaczyńskowska

"Jestem głęboko przekonany, że przyjdzie taki dzień, że nam się uda, że będziemy mieli w Warszawie - Budapeszt"
Choć Alik jadał wyłącznie karmę atestowaną przez wiarygodne służby, zamachu prawdopodobnie nie udało się uniknąć
Te zacięte w nienawiści facjaty zdrajców z Bandy Trojga mówią wszystko (Fot. Grzegorz Jakubowski/PAP)
Brutalna napaść zdziczałych siepaczy reżimu udaremniła czyn społeczny, choć front robót i surowce były już przygotowane (Fot. Wojciech Olkuśnik / Agencja Gazeta)
Wiktor Orban do komuchów: "Już po was idę!" (węg.: Itt az idő!) (Fot.: Bela Szandelszky / AP)
Rozentuzjazmowani Bracia Madziarzy demonstrują radosne poparcie dla idei Anschlußu Budapesztu do Wolski oraz polityki Wiktora Perły Balatonu Orbana, żądając jego rychłej koronacji i kanonizacji, a także domagając się zakazu atakowania i szkalowania Orbana przez wrogów narodu z Unii Europejskiej oraz skonfiskowania im wiz wjazdowych na Węgry bez względu na koszty (węg.: vissza a köztársaságot) (Fot: AFP)
Porażający dowód, że Tu-154 z łatwością kosi wielkie skupiska czterdziestoparocentymetrowych brzóz

Do Chin przez Budapeszt

2012

Oprócz wielkiej radości z nowej konstytucji Węgier, demonstranci wyrażali również swój protest przeciwko haniebnej polityce premieru Tusku (Fot. PAP/EPA)
Tak się zawsze kończy gdy przy sterzeliberałowie w rodzaju Schetyny, którzy kierują się wyłącznie pijarem (Fot.: http://cryptome.org/)

"Tu-154 nie mógł stracić skrzydła po uderzeniu w brzozę. Symulacja tego zjawiska pokazuje, że uszkodzenie skrzydła w wyniku kontaktu z brzozą jest ograniczone do krawędzi, bez uszkodzenia części nośnej skrzydła. [...] Fragment ten [ kawałek skrzydła ] powinien spaść nie dalej niż 12 metrów od brzozy. Natomiast jak wiadomo oficjalnie - kawałek ten został znaleziony 111 metrów od brzozy"