Historia i teraźniejszość

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

"Historia i teraźniejszość" ("HiT") - wybitne dzieło nurtu patriotyczno-spiskowego autorstwa prof. Wojciecha Roszkowskiego stanowiące dobrze zmienioną podstawę programową i jedynie słuszny podręcznik do nauczania nowego przedmiotu z zakresu historii oraz współczesności o tej samej nazwie, stworzonego przez najwybitniejszego ministra edukacji Przemysława Czarnka, którego celem jest uformowanie nowego człowieka IV RP - innymi słowy jest to próba powtórki z tzw. pierekowki dusz (ros. перeковка1)). Podręcznik i przedmiot pojawił się w szkołach IV RP 1 września 2022 r. zastępując dotychczasową "Wiedzę o społeczeństwie" - WOS-u będą uczyć się tylko dzieci w klasach z rozszerzeniem tego przedmiotu.

Podręcznik, zgodnie z obowiązującą jedynie słuszną linią propagandową IV RP zawiera jedynie słuszne opinie autora pomijając niepasujące do propagandy IV RP fakty.

Historia I Teraźniejszość Podręcznik 19451979

Rozdział "Ideologie i nazizm"

Współcześni socjaliści

Poglądy autora na na seks oraz zapłodnienie in vitro

Naturalne głosy poparcia:

Jedynie słuszna obrona Częstochowy podręcznika opinii

Jedynie słuszna refleksja autora

Zasłużona reklama

Historia I Teraźniejszość Podręcznik 19802015

Wersja zamachu nabiera ostatnio znaczenia oficjalnego


Przypisy

1)  Termin pierekowka dusz jest związany z rejsem sowieckich pisarzy po Kanale Białomorskim, zorganizowanym przez GPU latem 1933 roku, oraz książka pt. "Kanał Białomorsko-Bałtycki imienia Stalina", czyli propagandową historią budowy w latach 1931-1934, która ukazała się niedługo potem - to kolektywne dziełoefekt symbiozy nagana z pióremnie ma nic wspolnego z prawdziwym obrazem prowadzonej w łagrach pieriekowki dusz, który do dziś budzi grozę.

Patrz też

Linki zewnętrzne