Homoseksualiści

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Para H. podczas uprawiania propagandy homoseksualnej (ocenzurowano w celu zapobieżenia deprawacji nieletnich)
Homoseksualiści (synonim w nowomowie: pedofile, pederaści) - główne źródło zła na całym świecie (a jednocześnie przyjaciele naszego umiłowanego Prezydenta). H. zwani też pedałami, wraz z feministkami, tworzą bardzo silne lobby homoseksualne, które zajmuje się głównie atakami na Kościół, gwałceniem dzieci i szerzeniem propagandy homoseksualnej. Inne ważne i też o światowym zasięgu środowisko panów w ciemnych sukienkach, ostro zwalcza h. jako swoją konkurencję.

Genialny znawca problematyki homoseksualizmu, Zbigniew Ziobro, precyzyjnie zdefiniował, które postacie życia politycznego uległy temu ohydnemu zboczeniu. Podczas konferencji prasowej w dniu 02.09.2007 zauważył, że:

W dalszej części tej wypowiedzi uściślił, że chodzi o Donalda Tuska, Romana Giertycha, Andrzeja Leppera i Wojciecha Olejniczaka.

Występowanie

Homoseksualistami są szczególnie często członkowie PiS (głównie kierownictwo partii), co zaobserwował w dniu 15.05.2008 wybitny znawca tematu Janusz Palikot:

Politycy o Homoseksualistach

Rzekome nadużycie praw geja przez Największy Tabloid

Brendan Fay w czasie zawierania odrażającego związku dopuszczanego przez złowrogą Kartę Praw Podstawowych

Brendan Fay - gej, którego ślubny wizerunek wykorzystał prezydent Lech Kaczyński w poniedziałkowym orędziu - złożył w nowojorskim konsulacie III RP skargę o naruszenie prywatności. Rzekomo poprosił też konsula Krzysztofa Kasprzyka o rozmowę w sprawie przestrzegania praw człowieka w Polsce.

Fay to imigrant z Irlandii, filmowiec dokumentalista. Jego mąż jest onkologiem dziecięcym w szpitalu na Bronksie. Pobrali się w 2003 r. w Kanadzie, bo tam można zawierać homoseksualne małżeństwa.

Podkreśla w liście, że jest katolikiem i że swojego partnera poznał podczas katolickiej mszy. Teraz działają w nowojorskiej fundacji, która pomaga gejom z USA w organizowaniu "ślubnych" wyjazdów do Kanady.

Patrz też

Linki zewnętrzne