Homoseksualiści

Z Muzeum IV RP
Wersja z dnia 06:59, 4 sie 2021 autorstwa Cruiser21 (dyskusja | edycje) (Niemiecki sąd bezczelnie skazał księdza Dariusza Oko za naukowy artykuł o homoseksualistach: kor. daty)

(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Para H. podczas uprawiania propagandy homoseksualnej (ocenzurowano w celu zapobieżenia deprawacji nieletnich)
Homoseksualiści (synonim w nowomowie: pedofile, pederaści) - główne źródło zła na całym świecie (a jednocześnie przyjaciele naszego umiłowanego Prezydenta). H. zwani też pedałami, wraz z feministkami, tworzą bardzo silne lobby homoseksualne, które zajmuje się głównie atakami na Kościół, gwałceniem dzieci i szerzeniem propagandy homoseksualnej. Inne ważne i też o światowym zasięgu środowisko panów w ciemnych sukienkach, ostro zwalcza h. jako swoją konkurencję.

Genialny znawca problematyki homoseksualizmu, Zbigniew Ziobro, precyzyjnie zdefiniował, które postacie życia politycznego uległy temu ohydnemu zboczeniu. Podczas konferencji prasowej w dniu 02.09.2007 zauważył, że:

W dalszej części tej wypowiedzi uściślił, że chodzi o Donalda Tuska, Romana Giertycha, Andrzeja Leppera i Wojciecha Olejniczaka.

Występowanie

Homoseksualistami są szczególnie często członkowie PiS (głównie kierownictwo partii), co zaobserwował w dniu 15.05.2008 wybitny znawca tematu Janusz Palikot:

Politycy o Homoseksualistach

Rzekome nadużycie praw geja przez Największy Tabloid

Brendan Fay w czasie zawierania odrażającego związku dopuszczanego przez złowrogą Kartę Praw Podstawowych

Brendan Fay - gej, którego ślubny wizerunek wykorzystał prezydent Lech Kaczyński w poniedziałkowym orędziu - złożył w nowojorskim konsulacie III RP skargę o naruszenie prywatności. Rzekomo poprosił też konsula Krzysztofa Kasprzyka o rozmowę w sprawie przestrzegania praw człowieka w Polsce.

Fay to imigrant z Irlandii, filmowiec dokumentalista. Jego mąż jest onkologiem dziecięcym w szpitalu na Bronksie. Pobrali się w 2003 r. w Kanadzie, bo tam można zawierać homoseksualne małżeństwa.

Podkreśla w liście, że jest katolikiem i że swojego partnera poznał podczas katolickiej mszy. Teraz działają w nowojorskiej fundacji, która pomaga gejom z USA w organizowaniu "ślubnych" wyjazdów do Kanady.

Niemiecki sąd bezczelnie skazał księdza Dariusza Oko za naukowy artykuł o homoseksualistach

Ksiądz Dariusz Oko został uznany przez sąd w Kolonii za winnego podżegania do nienawiści. W swoim artykule w magazynie "Theologisches" opisał wewnątrzkościelną grupę, której działalność - jak twierdzi - jest związana z praktykami homoseksualnymi i która jest zdaniem autora szkodliwa dla nieletnich i kleryków. Osławiony, polakożerczy niemiecki dziennik "Süddeutsche Zeitung" wypomina, że księży gejów nazwano w artykule "plagą", "pasożytami" i "rakiem", za co sąd administracyjny w Kolonii nałożył na polskiego duchownego grzywnę w wysokości 4800 euro lub 120 dni aresztu. Słowa księdza Oko zostały uznane za podżeganie do nienawiści. Wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski jedynie słusznie skrytykował sąd, który "wyznacza kary" za "działalność naukową", co stanowi "zagrożenie dla wartości podstawowych i europejskich standardów".

Patrz też

Linki zewnętrzne