Jedyny bohater Solidarności

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Jedyny bohater "Solidarności"wynikająca z paradygmatu decyzji jednogłośnej koncepcja histeriozoficzna IV RP, wskazująca jednego i tylko jednego bohatera, nawet jeżeli fakty wskazują na wysiłek zbiorowy, który doprowadził do określonego rezultatu, jakim była rejestracja NSZZ "Solidarność" w 1980 r.

Wbrew kłamliwym sugestiom szerzonym przez SB w czasach PRL oraz przez określone siły wysługujące się restaurowanej III RP, takim bohaterem nie był TW "Bolek" (pseudonim operacyjny: "Lech Wałęsa"), ale przyszły prezydent wszech czasów i IV RPLech Kaczyński.

Ta oczywiście oczywista prawda została objawiona w dniu 08.09.2010 przez samego prezesa-premiera-prawie-prezydenta Jarosława Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego w wywiadzie dlaGazety Polskiej”, który rozpoczyna heroiczny okres walki Ruchu Oporu o prawo dla prezydenta wszech czasów i IV RP do bycia tym jedynym, który nie stał tam, gdzie stało ZOMO:

Konstrukcja lukrująca zawodzi w obliczu prawdy objawionej

Pomimo zaangażowania potężnego frontu wrogich mediów i zmasowanej kampanii lukrującej, Tymczasowy Rząd Okupacyjny et consortes ponosi klęskę, albowiem Wielki Histeriozof powiedział:

Bohater o nieporównywalnej postaci

W tym samym proroctwie Wielki Histeriozof wyjaśnił zasłuchanemu ludowi, dlaczego nieporównywalność pozwala być jedynym bohaterem:

Numer 2 faktycznie kierujący związkiem, kierowany przez numer 1

W swej autobiografii wydanej w 2016 r. "Porozumienie przeciw monowładzy. Z dziejów PC" Wielki Histeriozof wyjaśnił jednoznacznie kto, kim kierował:

Warunki konieczne i dostateczne do bycia jedynym bohaterem

Jak widać poniżej, TW "Bolek" (pseudonim operacyjny: "Lech Wałęsa") nigdy nie spełnił ani jednego z warunków bycia jedynym bohaterem (cnd.)

Warunki konieczne

  1. Bycie na strajku przez godzinę
  2. Uczczenie przez Wolskę
  3. Nie bycie symbolem kondominium rosyjsko-niemieckiego

Warunki dostateczne

  1. Bycie pierwszym prezydentem wolnej Wolski
  2. Docenianie sfrustrowanych legendą TW Bolka (pseudonim operacyjny "Lech Wałęsa") działaczy "Solidarności"
  3. Nie bycie symbolem kondominium rosyjsko-niemieckiego

Przypisy

Patrz też

Linki zewnętrzne