Jerzy Targalski

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
J. Targalski na posterunku

Jerzy Targalski - wielce zasłużony w walce z komuną już od lat 70-ch XX wieku, kiedy to był członkiem PZPR, do której - jak stwierdził w wywiadzie dla "Bazy" w 1988 r.:

Odkrywca UBekistanu. Zostało to ujawnione w apelu jego najszczerszych kolegów w obliczu ewentualności usunięcia tego wybitnego Odnowiciela ze stanowiska.

Mianowany 15.07.2006 wiceprezesem Polskiego Radia S.A., gdzie toczy bezwzględną walkę z układem:

Gry wojenne UBekistanu

Jako narzędzie swej wytrwałej walki wykorzystuje blog, który pod tytułem "Potwór z Radia. Gry wojenne Ubekistanu" prowadzi w portalu Niezalezna.pl, należącym do "Gazety Polskiej". Co można tam wyczytać?

Dla Targalskiego były premier i szef PiS Jarosław Kaczyński "jest najwybitniejszym polskim politykiem", którego celem jest "wzmocnienie pozycji Polski i jej niepodległości". Według wiceprezesa "historia III RP to dzieje rywalizacji i sojuszy różnych sektorów bezpieki". Rządy PiS w latach 2005-07 były zaś jedynym jasnym okresem po 1989 r. Te rządy zakończyły się w 2007 r., gdy PiS przegrał wybory z Platformą, która tak naprawdę jest ekspozyturą rosyjskich interesów. Targalski pisze o tym wprost:

Po co w ogóle PO wygrała wybory? Targalski:

W wykonaniu tego zadania Platformie pomagają "media Ubekistanu", które - tak jak i cała demokracja w Polsce - mają zdaniem Targalskiego charakter fasadowy:

Targalski nie ma wątpliwości, że "media w Polsce [...] są jednym z gwarantów bezpieczeństwa i pozycji bezpieczniackich i agenturalnych elit".

Targalski nie ma złudzeń co do dziennikarzy "Gazety Wyborczej":

Patrz też