Joanna Senyszyn

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Joanna Senyszyn paraduje na paradzie równości
Joanna Senyszyn - wykształciuch (profesor nauk ekonomicznych), feministka i komunistka. Posłanka SLD, agentka SB, pedofil, "Teresa Orlovski polskiej polityki".

Jest autorką określenia "kaczyzm", którym na dobre zdefiniowała obecny system polityczny w Wolsce. Według legendy krążącej w kręgach Wolaków, Szatan rzucił na nią klątwę, która powoduje, że kiedy Pani Senyszyn mówi coś złego o idei IV RP, zaczyna strasznie piszczeć.

Skandale

Tak zwana "pani profesor" jest bohaterką licznych skandali, które nieodmiennie wywołują powszechne oburzenie wśród prawdziwych Wolaków. Poniżej przedstawiono krótką informację o jednym z nich.

Dla zachowania pełnego obiektywizmu, notka zaprezentowana została w dwóch wersjach: standardowej, zakłamanej wersji muzealnej oraz w wersji prawdziwej, która zredagowana została w dniu 28.07.2007 przez jednego z wybitnych redaktorów reprezentujących nurt odnowy, obdarzonego przez los identyfikatorem IP 83.21.109.115.

Wersja ta - oprócz odkłamania podstawowych faktów oczywiście - posiada niewątpliwy walor prezentacji obowiązujących w dobie odnowy moralnej i budowy IV RP, a wyznaczonych przez odnowicieli pod przywództwem Ojców Narodu, wyrafinowanych w warstwie słownictwa, frazeologii, ortografii i klimatu, standardów komunikowania się i wymiany poglądów.

Należy samokrytycznie przyznać, że grono Kustoszy nie zdołało jeszcze osiągnąć tych obowiązujących standardów, jakkolwiek wypada mieć nadzieję, że intesywną pracą, przy wykorzystaniu licznych dobrych wzorców, ekipa Muzeum IV RP będzie stanie kiedyś wspiąć się na poziom obowiązujący w gronie najwybitniejszych przedstawicieli nurtu odnowy i postępu.

Zakłamana wersja według Muzeum IV RP

Joanna Senyszyn regularnie uczestniczy w pedofilskich manifestacjach zwanych "paradami równości". Podczas jednej z nich dokonała skandalicznego występku - sparodiowała słowa Karola Wojtyły.

Należy do grupy najbardziej cenionych śpiewaczek operowych.[1]

Wersja zgodna z obowiązującymi standardami odnowy

"Joanna Senyszyn - Stara (bardzo stara) emerytowana burdelmama regularnie ubiera się jak dziwka i uczestniczy w pedofilskich manifestacjach zwanych (uczta się języka lewackie tępaki) "paradami równości". Podczas jednej z nich wyskrzeczała trąc lewym udem o prawe : ruchać mi sie chce! czym dokonała skandalicznego występku - sparadiowała swoje własne wystąpienie na zlocie najordynarniejszych lewackich kurew globu. I wtedy nie wiadomo skąd zabrzmiały słowa Karola Wojtyły "Niech zstąpi Duch Twój! Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi!" wydarzenie to wywołało u niej ciężki waginościsk liczne objawy choroby parkinsona."

Osiągnięcia

Pani Senyszyn jest laureatką nagrody programu Szkło Kontaktowe - Lustra Szkła Kontaktowego (nie mylić z lustrem lustracyjnym).

Patrz też

Linki zewnętrzne