Klub Przyjaciół Pieczywa i Sera

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Strona klubu Partii po wrogim przejęciu
Pieczywoiser.jpg

"Klub Przyjaciół Pieczywa i Sera" (KPPiS) - wroga wszystkiemu co wolskie, wywrotowa tajna organizacja terrorystyczna, którą w dniu 27.02.2017 r. w zdradziecki sposób (oficjalnie twierdząc niebywale wręcz paradoksalnie i kłamliwie, że wykupiła domenę) przejęła stronę internetową klubu parlamentarnego Partii (KPPiS).

To dobro publiczne było jest i będzie w oczywiście oczywisty sposób zawsze przeznaczone dla Partii, jednakże chwilowo link do strony, który znajdował się też na oficjalnych stronach sejmowych, kancelaria Sejmu przekierowała na stronę internetową Partii: www.pis.org.pl.

Konsternacja w Partii - czyli "Nikt nic nie wie" (czeski film)

Polityczne i medialne karły z osławionej "Gazety Wybiórczej" próbowały dowiedzieć się, czy miał miejsce atak hakerski, a może raczej klub Partii postanowił zrezygnować z adresu. Wybitna rzeczniczka Partii Beata Mazurek nie odebrała telefonu, pracownicy sekretariatu klubu Partii nic o sprawie nie wiedzieli.

Dzwonili także bezczelnie do polityków będących we władzach klubu. Ci także nie potrafili wyjaśnić tej sytuacji:

Poseł Marek Suski twierdzi, że z adresu www.kppis.pl klub parlamentarny wcale nie korzystał. Tymczasem adres ten widnieje nadal na stronach sejmowych poprzedniej kadencji, do tego adresu cały czas linkują też na swoich stronach m.in. europoseł Partii Richard Henry Czarnecki i posłanka Barbara Bartuś.

Patrz też

Linki zewnętrzne]