Krótki kurs szybkiej odbudowy Wolski z ruin i zgliszcz

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Wprowadzenie

Jak powszechnie wiadomo, tymczasowo zarządzający kondominium rosyjsko-niemieckim, agenturalny Tymczasowy Rząd Okupacyjny, na bezpośredni rozkaz Putina i Merkel, przez długie 8 lat robił wszystko, by kompletnie zrujnować Wolskę i doprowadzić Wolaków do skrajnej nędzy, w celu biologicznego wyniszczenia Narodu Wolskiego.

W haniebnym dziele zbrodniczego reżimu okupacyjnego ochoczo uczestniczyły grupy cynicznych kolaborantów i innych złych ludzi (wywodzących się rzecz jasna z kręgów najgorszego sortu Wolaków), którzy sprzedali Wolskę za judaszowe euro (wym.: ojro), a ubiwszy już na tym złoty interes, zamierzają ją w dodatku zlikwidować!:

Ruiny i zgliszcza - jedyny efekt rządów okupantów

W efekcie tych haniebnych poczynań liberalnych okupantów, nasza umęczona Ojczyzna obrócona została w ruinę, a nawet zgliszcza(!), jedynie z wzniesionymi tu i ówdzie fasadowymi zabudowaniami z dykty, która - jak wiadomo - nie jest odpowiednim materiałem budowlanym w warunkach klimatycznych panujących w środkowej Europie.

Na szczęście tuż przed ostateczną zagładą Wolski i zniszczeniem bytu biologicznego Narodu Wolskiego, dzięki dojrzałej i mądrej jednogłośnej decyzji wyborczej kilkudziesięciu milionów Prawych Wolaków i prawdziwych patriotów, rządy w Wolsce zdołał objąć Biało-Czerwony Obóz, w którego imieniu do natychmiastowej odbudowy kroju przystąpił megamocny rząd Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, Obrońcy Europy przed islamem, Wielkiego Higienisty, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego, złożony z samych młodych fachowców - wybitnych specjalistów od dobrych, a nawet lepszych zmian.

Zbawienny dla umęczonej Ojczyzny proces odbudowy IV RP, zrealizowany został pod kierownictwem Ojca Narodu na tyle perfekcyjnie i w tak niewiarygodnie krótkim okresie (zaledwie dwa miesiące od zaprzysiężenia megamocnego rządu!!!), że stał się faktycznie ogólnoświatowym wzorcem ekspressowej odbudowy dowolnego bytu państwowego lub organizacyjnego.

Z tego też powodu kierownictwo Muzeum IV RP postanowiło zaprezentować ludowi pracującemu miast i wsi całego świata, materiały dydaktyczne obejmujące zestaw opartych na tym wspaniałym osiągnięciu studiów przypadku (ang.: case studies), które mogą być szeroko i - co najważniejsze - bezpłatnie wykorzystywane przez patriotów dowolnej nacji do odbudowy ich zrujnowanych przez wszelkiej maści liberalnych przestępców krojów, a w szczególności do zapowiedzianego już przez drugiego najlepszego w dziejach Wolski prezydenta - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomnego, dlatego dobrze stojącego, obrońcę dobrej zmiany Andrzeja Dudę (pseudonim sceniczny: "Maliniak"), dziejowego procesu odnowy skompromitowanej do cna Organizacji Narodów Zjednoczonych.

ONZ.jpg
Andrzej-Duda piekna w dykty.jpg

Case study 1: Jak błyskawicznie odbudować Wolskę z ruin i zgliszcz

Stan wyjściowy - opis sytuacji przed 16.11.2015

 1. "My wiemy, że ten rząd doprowadził ten kraj do ruiny i teraz się wszystkiego pozbywa, żeby za wszelką cenę zdobyć jakieś środki" - Jarosław Kaczyński na spotkaniu z mieszkańcami Zakopanego (22.07.2012)
 2. "Premier Ewa Kopacz nie ma czym się chwalić. Razem z Komorowskim i Tuskiem, który zbiegł z Polski, jest odpowiedzialna za siedem chudych lat. Władza komunistyczna chwaliła się nawet w trakcie swojego upadku" - Jarosław Kaczyński na konferencji prasowej w Warszawie (31.03.2015)
 3. "Budowano Polskę z dykty. Bez ładu i składu. [...] Jeżeli ktoś uważa politykę jako troskę o dobro wspólne - to Polskę da się naprawić. Jeżeli udało ją się odbudować z ruin po II wojnie światowej, to da się i teraz. Trzeba tylko dobrej woli i uczciwej władzy" - Andrzej Duda na antenie TV Republika (27.04.2015)
 4. "To oni odbudowali Polskę ze zgliszcz. I ja mówię wszystkim - my też potrafimy!" - Andrzej Duda w swoim spocie wyborczym (maj 2015)
 5. "Jak patrzymy teraz na stan polskiego państwa, [...] gdybym miała to przeanalizować i porównać, to powiedziałabym, że Trybunał Stanu [ dla Donalda Tuska ] byłby dobrą sprawą" - Elżbieta Witek w programie "Jeden na jeden" na antenie TVN 24 (25.11.2015)
 6. "Musimy działać energicznie. Polska jest naprawdę w złym stanie" - Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński na antenie Polsat News (26.11.2015)
 7. "Pamiętajcie państwo, że my odbudowujemy państwo teoretyczne i jeszcze wiele lat potrwa, zanim naprawimy 28 lat zaniedbań." - Patryk Jaki w programie "Kawa na ławę" w TVN24 (24..09.2017)
 8. "My odbudowujemy domPolskę, w którym mieszka 38 milionów ludzi, prawda, a więc nie możemy odgrzybić, odszczurzyć, prawda, zastosować środków chemicznych, żeby raz dwa wyremontować, tylko musimy, prawda jeszcze dbać o zdrowie obywateli." - Marek Kuchciński podczas spotkania z PiSjonarzami w Janowie Lubelskim (15.04.2018)
 9. "Więc trudno to się robi. Często możemy założyć, proszę państwa, że to co pozostało po komunizmie i po tych paru pokoleniach jeszcze z II wojny światowej, no to musimy, kilka, wiele pokoleń poświęcić na to, a tutaj nie mamy czasu." - ibidem
 10. "Program dla młodych? Powrót do szkół zawodowych, techników. Chcemy kształcić słynnego polskiego hydraulika. Chcemy wrócić do tego, bo przecież świat biegnie do przodu." - ibidem

Porażające efekty - opis sytuacji po 16.01.2016

 1. "Moim zdaniem niskie bezrobocie to jest bardzo mocny czynnik. Stabilna gospodarka, bardzo niski deficyt rachunku bieżącego, który mamy - w tym roku być może w ogóle go nie będzie albo będzie na minimalnym poziomie, bardzo mocny polski eksport, wzrastające inwestycje, czekające za rogiem dziesiątki miliardów euro do wydania z perspektywy unijnej i naszych inwestycyjnych różnych projektów, to naprawdę jest dobra perspektywa na najbliższe parę lat" - Mateusz Morawiecki w programie "Dziś wieczorem" na antenie TVP Info (16.01.2016)
 2. "Ostatnio miałem spotkanie z wysokim bardzo przedstawicielstwem Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego. W obu tych bardzo ważnych instytucjach stwierdzono, że właściwie wzrost gospodarczy w tym roku ma szansę być silniejszy. [...] Czyli bardzo mocne fundamenty gospodarcze" - Mateusz Morawiecki w rozmowie z Krzysztofem Ziemcem na antenie RMF FM (16.01.2016)
 3. "[...] najważniejsze w sytuacji oceny gospodarczejzarówno fundamenty gospodarcze, które u nas są silne, a będą jeszcze silniejsze, jak również podstawowe elementy, które świadczą o tym. Popatrzmy na polski eksport - on rośnie w tempie bardzo szybkim i ma szansę rosnąć jeszcze szybciej" [...]" - Mateusz Morawiecki, ibidem
 4. "Druga kwestia - bezrobocie. Jak na tę porę roku - ponieważ bezrobocie często jest sezonowe - bezrobocie jest jednym z najniższych w ostatnich 25 latach i z tendencją malejącą" - Mateusz Morawiecki, ibidem
 5. "Standard & Poor's nie bierze pod uwagę zjawisk gospodarczych, koncentruje się na polityce. Gospodarka ma się świetnie. Jeszcze dwa dni wcześniej Bank Światowy podwyższył prognozę wzrostu gospodarczego dla Polski na 2016 rok, jeszcze dzień wcześniej Międzynarodowy Fundusz Walutowy przedłużył dostęp dla Polski do elastycznej linii kredytowej" - Paweł Szałamacha na antenie TVN 24 (16.01.2016)
 6. "Decyzja agencji ratingowej Standard & Poor’s o obniżeniu oceny ratingowej Polski jest niezrozumiała z punktu widzenia analizy ekonomicznej i finansowej" - w komunikacie ministerstwa finansów (16.01.2016)
 7. "Agencja Standard & Poor's obniżając rating wiarygodności kredytowej Polski nie kierowała się twardymi danymi gospodarczymi, które są bardzo dobre, ale oceną polityczną" - Paweł Szałamacha na antenie TVP Info (16.01.2016)
 8. "Wszystkie dotyczące gospodarki dane dzisiejsze, a także prognozowane, nie uzasadniają decyzji S & P. Spadek bezrobocia, wzrost stopy inwestycji i inne pozytywne wskaźniki są w poprzek co do ich konkluzji" - Paweł Szałamacha, ibidem
 9. "Agencja w nocie do nas potwierdziła pozytywne dane z gospodarki. Dali nam wysoką ocenę za jakość instytucji i za prowadzenie polityki monetarnej, ale mimo to obniżyli ocenę wiarygodności kredytowej" - Paweł Szałamacha w programie "jeden na Jeden" na antenie TVN 24 (18.01.2016)

Ważne informacje uzupełniające - haniebne fałszerstwa i bezczelne manipulacje okupantów!

 1. "O tym, że Polska jest w ruinie, mówi cały czas PO. To jest właśnie rządzenie w stylu Platformy: kreowanie rzeczywistości, której nie ma, i wkładanie w usta polityków czegoś, czego nigdy nie powiedzieli" - Beata Szydło na antenie TVN 24 (01.10.2015)
 2. "Musimy działać energicznie. Polska jest naprawdę w złym stanie, nie jest w ruinie, myśmy nigdy tego nie twierdzili, ale jest naprawdę w złym stanie" - Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński na antenie Polsat News (26.11.2015)

Podsumowanie

Niezależnie od oczywiście oczywistych fałszerstw okupantów, którzy w usta reprezentantów Biało-Czerwonego Obozu bezczelnie włożyli nigdy przez nich nie wypowiedziane słowa, z przedstawionego wyżej porównania katastrofalnej sytuacji wyjściowej ze spektakularnymi efektami procesów dobrej zmiany jednoznacznie wynika, że dzięki wdrożeniu zaleceń Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, Obrońcy Europy przed islamem, Wielkiego Higienisty, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego, który jasno i całkowicie jednoznacznie polecił pani premier megamocnego rządu Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, Obrońcy Europy przed islamem, Wielkiego Higienisty, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego, twardej jak Margaret Thatcher, ale wrażliwej i ciepłej jak dziewczyna z południa Polski, Beacie Szydło i młodym fachowcom "działać energicznie", w okresie zaledwie dwóch miesięcy osiągnięte zostały następujące gigantyczne miażdżące sukcesy:

Case study 2: Jak błyskawicznie odbudować z ruin i zgliszcz Wolską Armię

Stan wyjściowy - opis sytuacji przed 17.03.2016

 1. "Czasami naprawdę nie ma słów, żeby ocenić ten stan rzeczy, jaki zastaliśmy, jeśli chodzi o armię. Wystarczy powiedzieć, iż całościowy stan rzeczy jest taki, że jesienią 2015 roku stan armii nie pozwalał państwu polskiemu na obronienie swojej integralności terytorialnej i niepodległości dłużej niż kilkanaście dni. A stopień korupcji, nieodpowiedzialności, świadomie realizowanego bałaganu, zamieszania w armii przekraczał wszystko, co można sobie wyobrazić" - Antoni Macierewicz do dziennikarzy w Sejmie (17.03.2016)
 2. "Decyzje, jakie podejmowano w przeszłości były nietrafne i bez wyobraźni. Stan polskiej armii był bardzo zły" – rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz na antenie TVP Info (17.03.2016)

Porażające efekty - opis sytuacji po 17.03.2016

 1. "Polska nie przypadkiem została wybrana do roli gospodarza i współorganizatora tego najważniejszego wydarzenia świata w tym roku. Została wybrana do tej roli dlatego, że jest być może dzisiaj najlepiej przygotowanym krajem do zagwarantowania bezpieczeństwa głowom państw i samym obradom" - Antoni Macierewicz na konferencji prasowej dotyczącej szczytu NATO w Warszawie (23.03.2016)
 2. "Idziemy w dobrą stronę. Sukcesem jest to, że w wyniku intensywnej pracy tego rządu odbył się szczyt NATO" - Witold Waszczykowski w wywiadzie dla "Gazety Polskiej" (23.11.2016)

Ważne informacje uzupełniające - haniebne fałszerstwa i bezczelne manipulacje okupantów!

 1. "[...] We will meet again in Poland in 2016" - fragment punktu 113 podpisanego przez głowy państw członkowskich oficjalnego dokumentu "Wales Summit Declaration", podsumowującego szczyt NATO w Newport (05.09.2014)

Podsumowanie

Niezależnie od oczywiście oczywistych przestępczych manipulacji okupantów, którzy posunęli się do haniebnego sfałszowania oficjalnego dokumentu ze szczytu NATO w Walii (!), z przedstawionego wyżej porównania katastrofalnej sytuacji wyjściowej ze spektakularnymi efektami procesu jednoznacznie wynika, że w ciągu sześciu zaledwie dni, legendarny Antoni Macierewicz, najlepszy w dziejach Wolski minister obrony narodowej w najlepszy w dziejach Wolski megamocnym rządzie Naszego Umiłowanego Przywódcy, Naczelnika Państwa Wolskiego, Dobrego Pasterza i Nowego Zbawiciela Wolski, Obrońcy Europy przed islamem, Wielkiego Higienisty, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego, wykonał wraz ze swym wiernym druhem i współpracownikiem, równie legendarnym Bartłomiejem Misiewiczem, niespotykanie gigantyczną pracę, w efekcie której z Wolska z zupełnie bezbronnego i faktycznie pozbawionego skorumpowanej armii kroju, stała się mocarstwem i pełnoprawnym partnerem NATO!

Należy podkreślić, że tylko dzięki tym wspaniałym osiągnięciom Biało-Czerwonego Obozu oraz osobistym staraniom i gigantycznym zasługom legendarnego ministra Macierewicza, dowództwo NATO zdecydowało się powierzyć Wolsce szczyt tej organizacji, co w sposób oczywiście oczywisty nie byłoby możliwe za rządów skompromitowanej do cna Platformy Obywatelskiej.

Case study 3: Jak błyskawicznie odbudować z ruin i zgliszcz wolski sport (a zwłaszcza gry zespołowe)

Stan wyjściowy - opis sytuacji przed 11.10.2015

 1. "Stan polskiego sportu, zwłaszcza gier zespołowych, jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa. :(" - Andrzej Duda na tweeterze (24.09.2013)

Porażające efekty - opis sytuacji po 11.10.2015

 1. "Uprzejmie proszę jutro wszystkich pracodawców i szefów o wyrozumiałość. Jest z czego się cieszyć! ;-)))" - Andrzej Duda na tweeterze (11.10.2015)

Podsumowanie

W ciągu niewiele ponad dwóch miesięcy najlepszy w dziejach Wolski - po zamordowanym w zamach smoleńskim Lechu Kaczyńskim, rzecz jasna - prezydent Andrzej Duda, zdołał dokonać spektakularnej odbudowy kompletnie zrujnowanego przez antywolską politykę okupantów wolskiego sportu i doprowadził do awansu do finałów mistrzostw Europy piłkarską reprezentację Wolski, która w natchnieniu wynikającym z obecności Jego Majestatu na Stadionie Narodowym, pokonuje w decydującym meczu drużynę Irlandii 2 : 1!

Case study 4: Uogólniona metodyka szybkiej odbudowy dowolnego obszaru funkcjonowania Wolski z ruin i zgliszcz

Patrz też

Linki zewnętrzne