Krzyż sejmowy

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Krzyż sejmowy używany jest przez Boga do komunikacji z narodem - na zdjęciu krzyż przekrzywił się, gdy przechodził pod nim Donaldu Tusku, czym Pan Bóg wyraził dezaprobatę dla tego indywidium

Krzyż sejmowy - symbol jedynie słusznej wiary (Toruńsko) Katolickiej, aktualnie zajmujący zaszczytne miejsce na ścianie sali obrad Sejmu RP. Uroczystego zawieszenia sejmowego krucyfiksu dokonał w nocy z 19 na 20 października 1997 poseł AWS Tomasz Wójcik, korzystając z drabiny i pomocy kolegi z klubu. Niestety wskutek działania sił nieczystych wiara pana Wójcika zachwiała się, co zaowocowało jego upadkiem z drabiny.

Atak na symbol naszej wiary

W czerwcu 2008 roku, nowy przewodniczący SLD Grzegorz Napieralski postanowił podjąć bezpardonową walkę z odwieczną wiarą naszych przodków, a tym samym z narodem wolskim jako takim. W wywiadzie dla polskojęzycznej stacji radiowej RFN FM pierwszy sekretarz SLD stwierdził:

Wypowiedź ta, oprócz głębokiej nienawiści do wszystkiego co wolskie, przesączona jest również bezczelnymi łgarstwami, bowiem wiadomo, że rozdziału Kościoła od państwa nie ma i być nie może (równie dobrze można by mówić o rozdziale państwa od rządu) a jedynym niewierzącym w Wolsce jest Jerzy Urban (Aleksander Kwaśniewski nie wlicza się do tego grona, bowiem jest niewierzący, ale praktykujący).

Reakcje

Pałający słusznym oburzeniem Tadeusz Cymański, nie omieszkał skomentować świętokradczej wypowiedzi Napieralskiego:

Aby wykorzystać szansę do szerzenia obłudnej populistycznej agitacji, swoich trzech groszy nie omieszkali wtrącić również politycy PO:

Wściekły atak Ruchu Poparcia Palikota na krzyż

Niezwłocznie po zdradzieckim wśliźnięciu się do sejmu restaurowanej III RP Ruch Poparcia Palikota przypuścił zmasowany wściekły atak na drogi kilkudziesięciomilionowej ogólnonarodowej większości Prawych Wolaków symbol walki o prawo i sprawiedliwość:

Patrz też

Linki zewnętrzne