Księżyc

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Jarosław i Lech Kaczyńscy alias Jacek i Placek
Jeden z dowodów sfabrykowanych przez SB - rzekomy odcisk stopy pozostawiony na Księżycu przez Jarka

Księżyc - zgodnie z pseudonaukową teorią propagowaną przez wykształciuchów: skalisty naturalny satelita Ziemi. W rzeczywistości jest on zbudowany ze złota i zawieszony na nieboskłonie, gdzieś w okolicy końca świata.

Według ohydnej esbeckiej prowokacji, inspirowanej przez niejakiego Kornela Makuszyńskiego (jak ustalił niedawno IPN był on agentem o kryptonimie TW Koziołek Matołek), w 1962 roku został skradziony przez Jarosława i Lecha Kaczyńskich (ukrywających się pod fałszywymi imionami: Jacek i Placek).

SB rozpowszechniła przy pomocy pełnometrażowego filmu wersję, jakoby była to pierwsza zbrodnia przeciw narodowi polskiemu obecnych przywódców PiS-u. Dowody na sfabrykowanie tej ohydnej historii znajdują się prawdopodobnie w szafie Lesiaka. Niestety, jak dotąd ich nie odnaleziono.

Tymczasem prawda jest oczywiście oczywista: Bracia Kaczyńscy Zjawisko biologiczne po prostu poddało Księżyc procesowi dekomunizacji.

Na swoją kolej oczekuje obecnie Mars, gdyż każde dziecko w Kosmosie wie, że Mars jest czerwony i należy do Układu (Słonecznego).

Bibliografia

Dossier fotograficzne dekomunizacji Księżyca

Patrz też

Linki zewnętrzne