Kto nie jest Polakiem

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Kto nie jest Polakiem (właściwie: kto nie jest Polakiem szczególnie) - perfekcyjnie wyczerpująca przesłanki dualizmu kaczologicznego, dialektyki stosowanej i teorii względności w jej aspekcie społeczno-politycznym definicja, będąca wybitnym wkładem merytorycznym we wzbogacanie tezaurusa nowomowy, pozwalająca jedynie słusznym siłom narodu rozróżnić, kto i w jakich okolicznościach jest, a kto nie jest Polakiem.

Ten niezwykle pożyteczny termin wprowadziła w dniu 01.12.2016 r. do tezaurusa nowomowy Beata Kempa, tzw. skrzydłowy członek partii innego formatu w programie Moniki Olejnik (pseudonim operacyjny: "Stokrotka") "Kropka nad i" w TVN24:

Kto jest Polakiem szczególnie, kiedy skarży się na Wolskę w różnych agendach Unii Europejskiej

  1. Ojciec dyrektor Tadeusz Rydzyk, który "skarżył się na Polskę w Brukseli" ws. nieprzyznania TV Trwam miejsca na multipleksie:
  2. Politycy Partii organizujący o wysłuchania publiczne ws. katastrofy smoleńskiej w Parlamencie Europejskim
  3. Nasz Umiłowany Przywódca, Naczelnik Państwa Wolskiego, Nowy Zbawiciel Wolski, Obrońca Europy przed islamem, Wielki Higienista, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński

Niepolscy Polacy

"Dzisiaj jest następny zamach na Jana Pawła II, to atak na Kościół, naukę Chrystusa, na polską tożsamość. Kiedyś podejmowano starania, aby wierni nie przychodzili na spotkania z papieżem Janem Pawłem II, a 13 maja 1981 r. chciano go zabić, o czym trzeba pamiętać. Dzisiaj jest następny zamach na Jana Pawła II, który już odszedł od domu Ojca. Te wszystkie oszczercze działania, również w Polsce przez tzw. niepolskich Polaków. Oszczercze publikacje w mediach, oszczercze programy w telewizjach nie o polskim duchu. Mamy świadomość, że jest to atak na Kościół, naukę Chrystusa, na polską tożsamość." - Tadeusz Rydzyk na antenie "Radia Maryja" (12.03.2023)

Patrz też

Linki zewnętrzne