LGBT

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Opis i charakterystyka pojęcia

LGBT, a właściwie LGTB - niespotykanie użyteczny, uniwersalny związek frazeologiczny z repozytorium nowomowy, wykorzystywany do precyzyjnego opisywania neobolszewizmu polegającego na przemycaniu LGBT w szkole, żeby zmienić punkt widzenia dzieci i ustawić ich patrzenie na świat, choćby poprzez ich seksualizację w dziecięcym wieku, coś co jest sprzeczne z najgłębszą logiką.

Geneza wyrażenia

Ten związek frazeologiczny wprowadził do obiegu oralnego restaurowanej IV RP w dniu 13 czerwca 2020 r. wybitny poseł Partii Jacek Żalek podczas programu "Fakty po faktach" w TVN24 poproszony o skomentowanie słów szefa sztabu drugiego najlepszego w dziejach Wolski prezydenta - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - ludzia pierwszej kategorii, Andrzeja Dudy (pseudonim sceniczny: "Maliniak") - niezłomnego, dlatego dobrze stojącego, obrońcy dobrej zmiany Joachima "Genseka" Brudzińskiego, który napisał w mediach społecznościowych, że "Polska bez LGBT jest najpiękniejsza" i za ten akt odwagi został wyrzucony z anteny:

Kolejne porażające dowody panoszenia się wrogiej wszystkiemu co wolskie ideologii

 1. "Dzisiaj też próbuje się nam i naszym dzieciom wciskać ideologię, tylko inną. Zupełnie nową, aczkolwiek to też jest taki neobolszewizm bo jeżeli w szkole przemyca się ideologię, żeby zmienić punkt widzenia dzieci i ustawić ich patrzenie na świat, choćby poprzez ich seksualizację w dziecięcym wieku, coś co jest sprzeczne z najgłębszą logiką dojrzewania człowieka w sposób spokojny, w sposób zrównoważony, to to jest ideologia, nic innego" - Zrodzony Przez Błogosławione Łono i Wykarmiony przez Błogosławione Piersi, drugi najlepszy w dziejach Wolski prezydent - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomny, dlatego dobrze stojący, obrońca dobrej zmiany, ludź pierwszej kategorii, Andrzej Duda (pseudonim sceniczny: "Maliniak") podczas wiecu wyborczego w Brzegu o osobach LGBT (13.06.2020)
 2. "Jak dzisiaj silny jest ten prąd, to pokazuje wczorajsza sytuacja, kiedy z jednej z polskich telewizji [ z TVN24 wyrzucono Jacka Żalka - przyp. Muzeum IV RP ] wyrzucono posła, który powiedział, że to jest ideologia. Nazwał to po prostu ideologią. Próbuje się nam wmówić, że to ludzie, a to jest po prostu ideologia. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, czy to jest ideologia, czy nie, to niech sobie zajrzy w karty historii i zobaczy, jak wyglądało na świecie budowanie ruchu LGBT, niech zobaczy, jak wyglądało budowanie tej ideologii i jakie poglądy głosili ci, którzybudowali" - ibidem
 3. "Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nierówni ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją" - poseł Partii Przemysław Czarnek, członek sztabu wyborczego Zrodzonego Przez Błogosławione Łono i Wykarmionego Przez Błogosławione Piersi, drugiego najlepszego w dziejach Wolski prezydenta - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - ludzia pierwszej kategorii, Andrzeja Dudy (pseudonim sceniczny: "Maliniak") - niezłomnego, dlatego dobrze stojącego, obrońcy dobrej zmiany w programie "Studio Polska" w TVP Info (13.06.2020)
 4. "Dzisiaj próbuje się odebrać nam polskość poprzez nową, ateistyczną ideologię, która odrzuca Boga, Ojczyznę, naród i godność osoby ludzkiej opartej na wierze w Boga Ojca, i która wszystko pragnie budować na bożku seksie. Temu bożkowi mają oddawać hołd już 4-letnie dzieci odpowiednio instruowane w przedszkolach i uczone tam masturbacji i samozadowolenia cielesnego. Przez nietolerancję, agresywne ataki, prowokacje ze strony zwolenników ideologii gender i LGBT próbuje się nam odebrać naszą polską od 1050 ponad lat chrześcijańską ziemię" - abp Marek Jędraszewski podczas mszy świętej w intencji Marii i Lecha Kaczyńskich na Wawelu (18.06.2020)
 5. "Dotarła do nas wczoraj informacja, że pani komisarz Helena Dalli z Komisji Europejskiej oświadczyła, iż Komisja odbiera środki finansowe sześciu polskim miastom. Z tego względu, że podjęły one uchwały o karcie praw rodziny bądź strefach wolnych od ideologii LGBT. Jest to działanie bezzasadne i bezprawne, dlatego też zwróciłem się do pana premiera, by podjął zdecydowane działania wobec Komisji Europejskiej, aby takie akty bezprawia ze strony Komisji nie były podejmowane" - Zbigniew Ziobro podczas briefingu prasowego w Nowej Dębie w województwie podkarpackim (29.07.2020)
 6. Kanthak.jpg
  "Środowiska LGBT mają swoje księgarnie, mają swoje sklepy, mają swoje kina. [...] Ja byłem kiedyś w San Francisco, w dzielnicy Cruz. I byłem świadkiem tego, jak wygląda ta dzielnica. Sklepy mięsne dla ideologii LGBT" - Jan Kanthak w rozmowie z Piotrem Kraśko w programie "Fakty po Faktach" w TVN 24 (24.08.2020)
 7. "[...] rzekomy ruch LGBT dąży do totalitaryzmu, dominacji całkowitej przestrzeni politycznej, kulturalnej, do realizacji swoich postulatów i to najbardziej radykalnych. [...] Ideologia LGBT jest ideologią neomarksistwoską, wywodzi się z komunizmu." - Kaja Godek w Polsat News (10.11.2020)
 8. "[...] takie pary mogą leganie korzystać z surogacji w niektóych krajach. To jest efekt tego, co osiągnął ruch LGBT między innymi właśnie poprzez regularnie odbywające się parady równości." - ibidem
 9. "Postuluje się na zrównanie z normalnym małżeństwem innego typu różnych związków, postuluje się adopcję dzieci przez homoseksualistów, postuluje się uczenie, że jest więcej niż dwie płci." - ibidem
 10. "Każdy, kto próbuje bronić parad równości, kto próbuje bronić, żeby można było na ulicy prowadzić zgromadzenia, które dążą do obalenia porządku konstytucyjnego, przykłada rękę do tego, żeby to przyszło do Polski." - ibidem
 11. "Czy pedofil nie jest dewiantem?" - ibidem
 12. "To był rok początku wielkich wyzwań. Tego wyzwania, jakim jest epidemia koronawirusa, tego wyzwania, jakim jest próba narzucenia Polsce ideologii LGTB, tego wyzwania, jakim jest niebywały atak na księży i Kościół katolicki, a wreszcie tego wyzwania, jakim jest próba włączenia Polski do federalnej struktury organizacyjnej Unii Europejskiej za cenę utraty przez Polskę niepodległości. To są wyzwania, jakie czekają nas w przyszłym roku." - Antoni "Instytucja" Macierewicz w Radiu Maryja (31.12.2020)
 13. " Nigdy się nie zgodzimy na to, żeby po marksizmie, jaki niszczył naród polski przez blisko 50 lat po II wojnie światowej, dzisiaj wpuścić następnego wirusa zniszczenia narodu polskiego, jakim jest postmarksistowskie LGTB. Polska będzie silna, będzie zwycięska, jeśli będzie wierna wierze katolickiej i wielkiej polskiej tradycji narodowej." - ibidem
 14. "Rzeczywiście jeżeli ktoś [ Przemysław Czarnek - przyp. Muzeum IV RP ] mówi, że nie do końca jest to normalne kiedy, przepraszam, z gołym tyłkiem ktoś biega po ulicach Warszawy. No to ja się z takim kimś po prostu zgadzam i większość Polaków także. Jeżeli mowa o ideologicznej krucjacie, to przypomnę, że taką ideologiczną krucjatę prowadzi właśnie środowisko LGBT, kiedy próbuje wpychać do szkół różne swoje pomysły związane z organizacją, te pontony inne, seks edukacje, deprawujące dzieci, bo to nie jest normalna edukacja seksualna, tylko wszyscy widzieliśmy te podręczniki." - Michał Woś w "Faktach po faktach" w TVN24 (26.06.2021)
 15. "Jak to możliwe, że człowiek odwraca się od zamysłu Boga Stwórcy, który powołał do istnienia człowieka na swój obraz i podobieństwo, jako kobietę i mężczyznę, i tworzy sobie zupełnie nowe definicje tego, czym jest małżeństwo i rodzina, propagując związki jednopłciowe, zalecając swoisty przemysł produkujący dzieci, opowiadający się za ideologią gender, propagujący wszelkie ruchy związane z LGBT+?" - abp Marek Jędraszewski z okazji 30 Pielgrzymki Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej (11.09.2022)
 16. "Trzeba też odrzucić przemiany kulturowe i ofensywę lewactwa kulturowego, która trwa na Zachodzie. To próbuje się nam siłą wmusić, te wszystkie LGBT i tam aż do 80 liter, chociaż nie mamy w alfabecie tylu. Trzeba twardo powiedzieć nie. To jest rozbijanie fundamentów naszej cywilizacji, która jest cywilizacją i tego nie da się zakwestionować, mimo różnego rodzajów absurdów, jak ten o którym teraz mówię, najbardziej życzliwą człowiekowi ze wszystkich cywilizacji w dziejach świata. W tej chwili ta cywilizacja jest zagrożona i zagrożona jest wolność, osobista, polityczna, wyrażania poglądów. To dzisiaj na Zachodzie jest kwestionowane. To zaczyna się także w Polsce, bo lewactwo też jest bardzo aktywne, szczególnie w tej sferze akademickiej, kultury. Musimy sobie z tym dać radę." - Nasz Umiłowany Przywódca, Jego Ekscelencja Naczelnik Państwa Wolskiego, Skromny Pracownik Winnicy Pańskiej, Dobry Pasterz i Nowy Zbawiciel Wolski, Obrońca Europy przed islamem, Wielki Higienista, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński podczas spotkania z PiSjonarzami w Radomiu (26.10.2022)
 17. "W centrach miast, takich jak Warszawa, Poznań, Gdańsk dochodzi do praktyk w szkołach, które mogą skrzywić psychikę dzieci. W mniejszych miastach i na wsiach tego nie ma, dlatego że ludzie absolutnie myślą zdrowo i dobrze wychowują swoje dzieci. To jest ten moment, by postawić tamę temu pochodowi neoliberalnemu, który przeszedł przez instytucje kultury, przez uniwersytety, ale nie wszedł jeszcze do szkół. Na Zachodzie, w Europie, budzą się i zaczynają tego zakazywać, np. promocji homoseksualizmu, LGBT. Zaczynają absolutnie blokować seksualizację życia dzieci, tak jak np. zrobił to na Florydzie tamtejszy gubernator. Tam zniszczeniaogromne." - Przemysław Czarnek w TVP Info (05.005.2023)
 18. "Jeśli dzisiaj postawimy tamę, to ustrzeżemy nasze dzieci przed takimi fundacjami, które promowaneprzez Trzaskowskiego, Jaśkowiaka, Dulkiewicz i innych prezydentów Platformy Obywatelskiej. [...] Ręce precz od polskich dzieci ze strony ideologów lewackich, którzy promują, jak w "Gazecie Wyborczej", rodzinę wielogatunkową, z "psieckiem", a nie dzieckiem, pies zamiast dziecka, bo pies nie chce spadku . Ideologia lewacka niszczy rodzinę, podważa fundamenty rodziny, promuje rodziny wielogatunkowe z "psieckiem", a nie dzieckiem, i tego typu rzeczy, które niszczą emocjonalnie nasze dzieci." - ibidem
 19. W dniu 20 maja 2023 w kościele Parafii Ewangelicko-Reformowanej w Warszawie (niem. Warschau) dla uczczenia Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii Bifobii i Transfobii, które przypadło dwa dni wcześniej odbyło się rzekome nabożeństwo ekumeniczne poświęcone w szczególności osobom LGBT+:
 20. "Pomysł na uczynienie WOŚP Owsiaka patronem OHP jest jedynie słuszny. Nie jeden dzień, a cały rok młodzież będzie kwestować na rzecz Złotego Melona. Wulgarnie demoralizowana może stać się młodzieżową szpicą ideologii lgbt, jak pionierzy w ZSRR czy Hitlerjugend przy NSDAP." - Barbara Nowak na platformie X (28.01.2024)

Podawanie się za osobę LGBT umożliwi imigrantom masowe łączenie rodzin

Światowe echa wiekopomnego odkrycia

Osierocony młot na LGBT

Niejaki Jakub Gawron, współtwórca "Atlasu Nienawiści", zapytał bezczelnie Kancelarię Zrodzonego Przez Błogosławione Łono i Wykarmionego Przez Błogosławione Piersi, drugiego najlepszego w dziejach Wolski prezydenta - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - ludzia pierwszej kategorii, Andrzeja Dudy (pseudonim sceniczny: "Maliniak") - niezłomnego, dlatego dobrze stojącego, obrońcy dobrej zmiany o dlasze kroki związane z młotem na LGBT:

W dniu 17.06.2020 r. zastępca Dyrektora Biura Prawnego i Ustroju radczyni prawna Paulina Pałka z Kancelarii Zrodzonego Przez Błogosławione Łono i Wykarmionego Przez Błogosławione Piersi, drugiego najlepszego w dziejach Wolski prezydenta - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - ludzia pierwszej kategorii, Andrzeja Dudy (pseudonim sceniczny: "Maliniak") - niezłomnego, dlatego dobrze stojącego, obrońcy dobrej zmiany odpowiedziała:

Najwybitniejszy wolski Młot na LGBT

Tuskowe wywiesiły bezczelnie szmatę LGBT obok krzyża, ale ona tam wisi od kilkunastu lat, bo w 1921 r. w Bazylei spółdzielcy jednogłośnie uznali szmatę za swój symbol

Propozycja jedynie słusznego ostatecznego rozwiązania problemu LGBT(niem. Endlösung der LGBT-Frage)

Wyimaginowana Wspólnota z Której Dla Nas Niewiele Wynika (copyright by Zrodzony Przez Błogosławione Łono i Wykarmiony przez Błogosławione Piersi, drugi najlepszy w dziejach Wolski prezydent - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomny, dlatego dobrze stojący, obrońca dobrej zmiany, ludź pierwszej kategorii, Andrzej Duda (pseudonim sceniczny: "Maliniak")) pozbawia sześć wolskich miast unijnych dotacji, bo ogłosiły się strefami wolnymi od LGBT

W dniu 28 lipca 2020 r. niejaka Helena Dalli, unijna komisarz ds. tak zwanej równości, napisała na Twitterze, że wnioski sześciu polskich miast, które przyjęły uchwały w sprawie "stref wolnych od LGBT", zostały bezczelnie i bezpodstawnie odrzucone pod pretekstem jakoby:

Jedynie słuszna odpowiedź Zbigniewa "Zera" Ziobry

W dniu 18 sierpnia 2020 r. Zbigniew "Zero" Ziobro podczas konferencji prasowej pod tytułem "Wsparcie dla gmin skrzywdzonych przez Komisarz Dalli" ogłosił, że że gmina Tuchów otrzyma wsparcie w wysokości 250 tys. zł. z Funduszu Sprawiedliwości tytułem odszkodowania i nawiązki (w sumie trzy razy więcej, niż wnioskowana do UE kwota):

Irlandia katolicką pustynią z szalejącą ideologią LGBT

W wywiadzie udzielonum 14 września 2020 r. tygodnikowi "Sieci" Nasz Umiłowany Przywódca, Naczelnik Państwa Wolskiego, Skromny Pracownik Winnicy Pańskiej, Dobry Pasterz i Nowy Zbawiciel Wolski, Obrońca Europy przed islamem, Wielki Higienista, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński precyzyjnie opisał tragiczne skutki panoszenia się ideologii LGBT w Irlandii:

Wściekły atak LGBT na most Poniatowskiego w Warszawie - noc 10.11.2021

Wściekły atak LGBT na siedzibę perfekcyjnie odnowionej Telewizji Narodowej

AtakLGBT.jpg

Wściekły atak LGBT podczas emitowanego przez dobrze zmienioną TVP "Sylwestra Marzeń" 2022

Zespół Black Eyed Peas bezczelnie wyszedł na scenę "Sylwestra Marzeń" TVP w Zakopanem z tęczowymi opaskami na ramionach:

Przez lata swojej kariery Black Eyed Peas nieraz okazali wsparcie osobom LGBT. Jeden z ich największych przebojów "Where is the love?" z 2003 roku poruszał takie kwestie jak terroryzm, rasizm, przestępczość gangów, ale także nietolerancję i przemoc wobec tęczowej społeczności. Była wokalistka grupy, niejaka Fergie w 2010 roku wyjawiła, że jest osobą biseksualną.

Według portalu gazeta.pl tuż po przylocie do Polski muzycy Black Eyed Peas brutalnie zaszantażowali TVP: albo będą manifestować poparcie dla społeczności LGBT, albo pakują się i nie wyjdą na scenę:

Jedynie słuszna reakcja Zbigniewa "Zero" Ziobry na briefingu prasowym w Sejmie (02.01.2023):

Zmasowany wściekły atak Rady Europy na wolską dwupłeć biologiczną

Kaleta o dwupłci wolskiej.png
Zero o dwupłci wolskiej.png

W dniu 9 czerwca 2023 doszło do haniebnego głosowania nad tak zwanymi konkluzjami Rady Europy dotyczącymi dyrektywy o zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej - art. 10 dyrektywy mówi o karaniu za wzywanie w internecie do nienawiści wobec osób ze względu na ich tożsamość płciową, także przez nich przyjętą:

Z danych, które podała przewodnicząca w tym półroczu pracom RE Szwecja, wynika, że "co trzecia kobieta w krajach UE jest ofiarą przemocy, a co 10 pada ofiarą cyberprzestępstwa. Dyrektywa przyznaje między innymi większe prawa ofiarom".

Wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta w imieniu Polski i Zbigniewa "Zera" Ziobry jedynie słusznie i w osamotnieniu zawetował te haniebne konkluzje, twierdząc niebywale wręcz paradoksalnie, że celem nowych przepisów jest wprowadzenie "bocznymi drzwiami" karania mowy nienawiści - dyrektywa ta oznacza, że takie osoby jak on mogą trafić do więzienia:

Ponieważ obowiązywała kwalifikowana większośćIV RP została przegłosowana. Sebastian Kaleta zgłosił również wątpliwości m.in. co do stosowania w unijnej dyrektywie pojęcia "gender", które nie ma definicji w prawie podstawowym UE. Wiceminister wskazał też, że dzięki ustawom antyprzemocowym Polska dołączyła do państw, w których obowiązuje najwyższy standard ochrony ofiar tego typu przestępstw. Systematycznie wdrażane są też zmiany dotyczące m.in. ścigania stalkingu, zwalczania pornografii dziecięcej, zaostrzania kar za przestępstwa seksualne.

Patrz też

Linki zewnętrzne